Lidl paaiškino kodėl Lietuvoje jų prekės brangesnės

0
2456
Kainos fiksuotos 2020 02 14 d. Lidl Frankfurtas Vokietija ir Lidl Vilnius Lietuva. (Pricer.lt)

Dažnas pirkėjas tikėjosi, kad į Lietuvos rinką įžengęs vokiečių prekybos tinklas „Lidl“ pasiūlys mažesnes kainas, kurias jie ne kartą matė lankydamiesi tinklo parduotuvėse kitose šalyse. Tačiau vis dažniau pastebima, kad tos pačios prekės „Lidl“ Lietuvoje yra brangesnės už analogus Vokietijoje ar Lenkijoje.

Nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas „pricer.lt“ Valentino dieną užsuko pasižvalgyti po „Lidlo“  parduotuves Vokietijoje (Frankfurto m.) ir Vilniuje. Buvo užfiksuotos kelių prekių kainos saldumynų skyriuje. Palyginimas atskleidė, kad lietuviams brukamos analogiškos prekės yra gerokai brangesnės.

„Lidlo“ atstovai taip paaiškino, kodėl lietuviai už tuos pačius daiktus turi mokėti kur kas daugiau nei kitų ES šalių gyventojai, kurių atlyginimai gerokai lenkia lietuvių darbo užmokestį.

Lidl Lietuva“ atstovė ryšiams su visuomene Lina Skersytė:

„Mūsų tikslas yra pasiūlyti geriausią kainos ir kokybės santykį Lietuvoje, todėl tikime, kad palyginus tokios pačios kokybės produktus toje pačioje rinkoje, mūsų kainos būtų vienos geriausių. Tuo tarpu komentuoti kainų skirtumus skirtingose šalyse yra pernelyg sudėtinga, nes jas lemia gausybė veiksnių, įskaitant kiekvienos šalies mokestinę, konkurencinę aplinką, akcizus ir kitus veiksnius. Pavyzdžiui, jei dėl šalies dydžio ar mažesnės produkto paklausos yra užsakomas mažesnis jo kiekis, natūralu, kad tai paveikia ir galutinę kainą lentynoje.“

Šiuo metu „Lidl“ Lietuvoje valdo 35 parduotuves, įsikūrusias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje bei Plungėje, ir aktyviai tęsia plėtrą.

Palikti komentarą

avatar