Grasino ginklu peršauti koją, nes negavo meilės malonumų, bet galiausiai atsidūrė areštinėje

0
1670
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Skamba kaip nevykęs Helovino pokštas, bet būtent taip vakar atsitiko Šeduvoje. Vytauto gatvėje vykusių išgertuvių metu prireikė policijos pareigūnų pagalbos: gerokai girtesnis pusamžis vyras pareikalavo iš sugėrovės kūniškų malonumų. Bet kai 15 metų jaunesnė moteris atsisakė  gultis į lovą, vyriškiui neišlaikė nervai – jis pradėjo grasinti daiktu, panašiu į ginklą. Tiesa, nenorėjo atimti gyvybės, o tik peršauti nepaklusniajai vieną koją.

Nėra žinoma, kurią koją norėjo išgėręs vyras peršauti, bet neblaivi moteris fiziškai nenukentėjo. Kol kas nežinoma, ar apsvaigusi nuo alkoholio, 35-erių metų moteris nesupainiojo vyro lytinio organo su tikru ginklu.

Paprašyta pakomentuoti vakar dienos įvykį, Šeduvos miesto seniūno pareigas laikinai einanti seniūno pavaduotoja Aušra Stanevičiūtė nieko negalėjo pasakyti – valdininkė teigė negavusi jokios informacijos. Policijos pareigūnai neblaivų vyrą uždarė į areštinę, tačiau nėra pranešama, ar paimtas tikras ginklas ir ar meilės užsimanęs šeduvis turi leidimą ginklui. Dėl šio įvykio policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas.

Pagal BK 145 straipsnio 1 dalį, už grasinimus nužudyti ar sutrikdyti žmogaus sveikatą, ar žmogaus terorizavimą gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar