Pareigūnai dvi savaites ieško dingusios paauglės

0
706

 

Šiaulių apskrities policijos  Pakruojo rajono  komisariato pareigūnai ieško 17-metės Viktorijos Aleksandravičiūtės. Paauglė liepos 11 d., apie 19.00 val., išėjo iš Pakruojo rajone, Klovainių sen., Pamūšio k.,  esančių vaikų globos namų  ir iki šiol negrįžo.

Gyventojus, mačiusius šią paauglę ar turinčius informacijos apie jos buvimo vietą, prašytume paskambinti  Pakruojo rajono policijos komisariato vyriausiajam tyrėjui Tadui Lataičiui telefonais (8 700) 61632, (8 673) 52046 arba parašyti elektroniniu paštu tadas.lataitis@policija.lt.

Kartais praeiviai, žinodami, kad konkretūs vaikai yra vaikų namų auklėtiniai, juos pastebėję praneša vaikų namams. Ir pastebimi vaikai būna būtent prie prekybos centrų. Policijos pareigūnai mano, kad jie pabėgę gali tapti nusikaltimo aukomis arba patys tapti nusikaltėliais arba pakliūti į blogą įtaką, sukeliančią norą nusikalsti, valkatauti. Laimė, kad vaikai sugrįžta. Vienaip ar kitaip – parveža policija, pareina patys, gatvėse pastebi globos namų darbuotojai ir, jeigu vaikas nebėga juos pamatęs, parsiveža į globos įstaigą.

Palikti komentarą

avatar