Politikės vyro automobilį nugvelbė nevykėliai vagys

0
759

 

Radviliškyje vėl nerimsta automobilių vagys. Šįryt savo namų kieme automobilio Land Cruiser pasigedo politikės Zitos Žvikienės sutuoktinis Vytautas Žvikas. Policijos pareigūnai buvo tokie operatyvūs, kad nugvelbtą automobilį surado vos per keletą valandų.

Radviliškietis pripažįsta, kad automobilis buvo nerakintas, o viduje buvo paliktas užvedimo raktelis. Visgi jis spėja, kad jo kieme, Radviliškyje, Maironio gatvėje galėjo prasisukti neeiliniai vagys, mat automobilių vagysčių pastaruoju metu buvo ne viena.

Apie įvykį jau yra informuoti ir policijos pareigūnai. V. Žvikas iškart po įvykio abejojo sėkminga tyrimo baigtimi, nes kaimynai nieko įtartino nematė, vaizdo kameros kieme  nebuvo neįrengtos. V.Žvikas net buvo nusiteikęs atsilyginti tiems, kurie turės vertingos informacijos apie šią vagystę.

V.Žvikas savo 2004-ųjų metų pilką automobilis įkainojo 8 tūkstančių eurų. Vyras labai nustebo, kai dar prieš vidurdienį su juo susisiekė Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnas ir informavo, kad pavogta transporto priemonė rasta, o nusikaltimu įtariami asmenys sulaikyti.

Palikti komentarą

avatar