Policija pričiupo “dragistus”

0
892
Policija naktį Radviliškyje gaudė nuogalių.

 

Gegužės 22-23 dienomis Šiaulių apskrities Kelių policijos tarnybos pareigūnai vykdė prevencines priemones, užkardančias  jaunimo būrimąsi į nesankcionuotas lenktynes. Pagrindinis dėmesys buvo skirtas Zoknių mikrorajonui, kur įprastai rengiamas „dragas“, ir jo prieigoms. Per dvi dienas pareigūnai užfiksavo 186 greičio viršijimo atvejus.

Pusė jų leistiną greitį viršijo 20-30 km/h, 69 leido sau važiuoti 30-40 km/h didesniu greičiu, nei leistina. Kiti greičio viršijimo rodikliai – vis didesni. Na, o TOP trejetukas – Aviacijos gatvėje fiksuotas 156 km/h BMW greitis ir 131 km/h kito BMW greitis, kai leistinas tik 50 km/h, o Serbentų gatvėje motociklas skriejo 144 km/h, kai leistina važiuoti tik 50 km/h.

Pareigūnai taip pat tikrino transporto priemonių išmetimo sistemas. Nustatyta 16 transporto priemonių, kurios neatitiko techninių reikalavimų, nes išmetimo sistemos buvo perdarytos ir viršijo leistinas triukšmo normas. Jiems visiems anuliuotos techninės apžiūros galiojimas.

Nemažėja neblaivių eismo dalyvių. Per dvi dienas jų sulaikyta 10. Keturiems vairuotojams pradėti ikiteisminiai tyrimai, nes jų girtumas siekė per 1,5 prom., trims pradėta administracinė teisena. Administracine tvarka teks atsakyti ir trims dviračių vairauotojams, kurie manė, kad dviračiu važiuoti girtam – nieko tokio. Primename, kad dviračių vairavimas, kai tai daro neblaivūs (daugiau negu 0,4 promilės, bet ne daugiau negu 1,5 promilės) asmenys užtraukia baudą nuo aštuoniasdešimt iki vieno šimto penkiasdešimt eurų, o jei girtumas siekia daugiau negu 1,5 promilės – nuo vieno šimto penkiasdešimt iki dviejų šimtų eurų.

Parengta pagal Gailutės Smagriūnienės pranešimą

Palikti komentarą

avatar