Radviliškio centre chuliganai vaikėsi išgėrusius

0
1402
Neblaivus chuliganas puldinėjo girtus.

Valentino diena įsimylėjusioms porelėms kartais būna ilgesnė nei viena diena. Tiesa, Radviliškio centras nėra saugus išgėrusiems asmenims, kurie dažnai tampa chuliganų aukomis. Taip atsitiko ir vakar.

Apie 22 valandą Žaliojoje gatvėje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje išgėręs nepilnametis vaikinas pirmiausiai kabinėjosi prie girtos 21 metų moters. Nežinia, ar gviešėsi sau, ar savo draugei, bet chuliganas nuo jaunos moters rankų nuplėšė priauginamus nagus. Tiesa, banditas jautėsi pakankamai drąsus, nes su juo buvo dar keturi asmenys.

Po to su iš moters atimtais dirbtiniais nagais chuliganas užpuolė ką tik pilnametystės sulaukusį, bet išgėrusį vaikiną. Šis pabijojo stoti į akistatą, todėl nudūmė į laiptinę. Bet užpuolikas bet kokia kaina stengėsi prilupti savo auką, todėl išdaužė laiptinės durų stiklą, kad patektų į namo laiptinę.

Iškviesti pareigūnai nustatė, kad visi trys buvo išgėrę, o chuligano keturi bendrai pasišalino iš neramumų vietos. Dėl nepagarbos aplinkiniams demonstravimo bei įžūlaus elgesio ir piktybiško kabinėjimosi prie asmenų, Radviliškio policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Chuliganas apmąstyti savo veiksmus galės areštinėje, o jei teismas pripažins kaltu, jam grės iki dvejų metų belangės.

 

Palikti komentarą

avatar