Radviliškio rajone jau ketvirtas atvejis, bet valdžia vis dar tyli

0
6358
Savivaldybė neinformuoja visuomenės apie naujus atvejus, nes mano, kad tai nėra svarbu.

Radviliškio rajone Covid-19 epidemija pasiglemžė vieno žinomo verslininko Zigmo Daukšos, “Šeduvos malūno” savininko, gyvybę. Tai Sveikatos apsaugos ministerija patvirtino sekmadienio popietę tik po to, kai apie mirtį buvo pranešta įvairiuose portaluose, įskaitant visuomenesbalsas.lt.

Sekmadienį Nacionalinis visuomenės sveikatos centras pranešė apie ketvirtą užsikrėstusįjį Covid-19 virusu Radviliškio rajono atvejį. Deja, iki pirmadienio darbo pabaigos nei Savivaldybės, nei jos administracijos atstovai apie tai nesugebėjo informuoti rajono bendruomenės.

Paklausta apie informacijos atnaujinimą, Eligija Zoltnerienė, Savivaldybės administracijos atstovė spaudai, tvirtino, kad informacija atnaujinama nuolat, kai tik yra būtinybė. Anot jos, tai daroma Radviliškio rajono savivaldybės Facebook paskyroje. Nors minėtoje paskyroje buvo pavėluotai patvirtinta apie Z.Daukšos mirtį bei informuota apie pagijusį pacientą, tačiau nė žodžio apie ketvirtąjį atvejį. Valdininkų nuomone, ši informacija nėra svarbi, todėl nebūtina skelbti.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia