A. Čepononis: dėjau visas pastangos dėl sviedinių gamyklos atsiradimo Baisogaloje

0
647
Dovanos

Vokietijos amunicijos gamyklos „Rheinmetall“ planai įsikurti Baisogaloje tapo nuolatiniu politikų diskusijų objektu. Ne vienas jų bando išpešti kuo daugiau naudos. Ne išimtis ir buvęs rajono ilgametis meras, dabartinis Seimo narys Antanas Čepononis. Parlamentaras, neseniai suorganizavęs ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitės susitikimą su gyventojais, taip pat stengiasi šildytis ant laurų šlovės, nors dar nėra viskas taip ir aišku, ar vokiečių pramonės milžinas pasirinks Radviliškio kraštą. 

Parlamentaro pozicija

Nors seimūnas teigia aktyviai dalyvavęs visuose sprendimų priėmimuose dėl investicijų pritraukimo, dažnas galėtų suabejoti jo vaidmens reikšmingumu. Atrodo, kad Seimo nario pastangos labiau skirtos įsibėgėjančiai politinei kampanijai ir yra viešieji ryšiai nei politiko iš sostinės tikrasis indėlis siekiant pritraukti milžiniškas investicijas į Baisogalos miestelio pašonę.

„Pritariu artilerijos sviedinių gamyklos atsiradimui Baisogalos krašte. Asmeniškai pats dalyvavau šių sprendimų priėmime, tikėdamas, kad gamyklos atsiradimas būtinas ne tik Lietuvos valstybės gynybai bei saugumui užtikrinti, bet ir darbo vietų Baisogaloje įkūrimui, investicijų pritraukimui, infrastruktūros plėtrai“, – paklaustas apie savo poziciją dėl įmonės „Rheinmetall“ atėjimo į Radviliškio rajoną komentavo portalui A.Čepononis, išrinktas 2020 metais į Seimą Radviliškio-Tytuvėnų apygardoje.

Ministrės A.Armonaitės susitikimas su gyventojais

Tuo tarpu kita politikė, Laisvės partijos deleguota Ekonomikos ir Inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė susitikimo metu teigė: „Rheinmetall“ turės įdarbinti bent 150 žmonių minimum šitoje gamykloje, čia investuoti 180 mln. eurų, (…) dukart didesnė investicija nei visas savivaldybes biudžetas.“ Po įvykusio susitikimo A.Armonaitė žadėjo „Rheinmetall“ vadovybei perduoti žinią, kad baisogaliečiai neprieštarauja gamyklos statybai, tačiau tikisi daugiau aiškumo dėl galimo jos poveikio gamtai.

Ankstesnis straipsnisIncidentas Radviliškyje: moterį prikūlė jaunesnis sugyventinis
Kitas straipsnisRadviliškyje – išpuolis šakute

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia