Alksniupiuose kraupus radinys – prie pašarų gamybos cecho rastas negyvas žmogus

0
3360
Alksniupiuose netoli "Draugo" pašarų gamybos cecho rastas vyro kūnas. Policija aiškinasi, nuo ko mirė sunkvežimio Kamaz vairuotojas. Bendruomenės nuotrauka.
Dovanos

Žemės ūkio bendrovės “Draugas” teritorijoje prie pašarų gamybos cecho rastas 1956 metais gimusio vyro kūnas. Lavoną rado žuvusiojo kolegos. Negyvas kūnas gulėjo prie Kamaz markės sunkvežimio, kuriuo buvo vežami pašarai. Visai netoli gyvenvietės yra didžiulės galvijų fermos. Viena versijų – darbuotojas galėjo žūti dėl nesaugių darbo sąlygų. Tai aiškinsis VDI inspektoriai. Su pačia įmone susisiekti dėl komentaro nepavyko.

Kokios vyro mirties priežastys, aiškinsis teismo medicinos ekspertai, nuo jų išvadų priklausys, ar Radviliškio rajono policijos komisariatas toliau tęs ikiteisminį tyrimą. Šiaulių AVPK atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė patvirtino, kad preliminariais duomenimis, vyras iškrito iš sunkvežimio.

Valstybinė darbo inspekcijos Šiaulių skyriaus darbo inspektoriai pradėjo tyrimą dėl nelaimingo atsitikimo darbe. Skyriaus vedėjas Zenonas Griguola patvirtino apie tyrimą. Jo metu bus aiškinamasi, ar darbuotojo mirties priežastis buvo darbų saugos pažeidimai, ar paties vyro sveikata. Tyrimą darbo inspekcija planuoja atlikti per 20 dienų. Anot vedėjo, po teismo medicinos ekspertų tyrimo ir jo išvadų paaiškės, ar žmogus prieš krisdamas nuo sunkvežimio buvo gyvas, ar ne.

 

Ankstesnis straipsnisRadviliškio ligoninę purtys darbo inspektoriai
Kitas straipsnisJ.Margaitienė atleista iš ministrės patarėjos pareigų

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia