Apgadinę namą, šiukšliavežiai pasišalino iš įvykio vietos

0
1048
Įvykio vietoje policija fiksavo namo sugadinimus.

Per Jonines šiukšles išvežančios įmonės “Ecoservice” darbuotojai apgadino namą, tačiau nelaukę policijos pareigūnų pasišalino iš įvykio vietos. Trakų gatvės gyventojai sako patyrę šoką, kai ramią popietę į namo kampą trenkėsi atbuline eiga važiuojanti didžiulių gabaritų mašina.

Į įvykio vietą iškviestas policijos ekipažas užfiksavo pažeidimą. Pareigūnas patvirtino, kad šiukšlių išvežimu besirūpinančios įmonės darbininkas bus nubaustas už pasišalinimą iš įvykio vietos. Kokia tiksliai bauda gresia, policininkas negalėjo pasakyti, tačiau garantavo, kad protokolas tikrai bus surašytas.

Trakų gatvės namo gyventojai susirūpinę, kad jų daugiabutį administruojantis “Mano būstas” už remontą neapmokestintų jų pačių. Pareigūnai juos ramino, kad viską apmokėti turėtų draudimas, o ne patys gyventojai.

Viena vyresnio amžiaus moteris teigė, kad vairuotojas galėjo būti išgėręs. To patvirtinti negalėjo pareigūnai. Paklausti pačių šiukšlių vežėjų taip pat nepavyko. Policija tikino, kad jie vis tiek bus surasti, nes žinomas vežimo maršrutas. Su įmonės atstovais susisiekti dėl komentaro nepavyko.

Palikti komentarą

avatar