Ar Radviliškis tampa nusikaltimų sostine?

0
2607
Ar artėja laikas, kai Radviliškis tamps nusikaltimų liūnu?

Vakar Radviliškyje policijos pareigūnus gyventojai užvertė pareiškimais. Girti mušėsi ne tik namuose, bet ir viešose vietose. Neatidūs vairuotojai nesaugojo dviratininkų, dukra apvogė mamos banko sąskaitą, pasinaudota našlaičių bankinėmis kortelėmis, sukčiai pardavinėjo neveikiančius akumuliatorius.

Tai tik dalis pareiškimuose įvardintų galimų nusikalstamų veikų, pagal kuriuos Radviliškio policijos komisariato pareigūnai pradėjo bent 9 skirtingus ikiteisminius tyrimus pagal šešis baudžiamojo kodekso straipsnius.

Kol kas tiksliai nenustatyta, bet gruodžio 7 – 8 dienomis iš Radviliškio pagalbos šeimai centre esančio seifo buvo pasisavintos centre gyvenančių globotinių banko kortelės. Vėliau buvo išgryninti pinigai ir kortelėmis atsiskaityta parduotuvėse. Įrodžius, kad buvo neteisėtai pasinaudota banko kortelėmis, nusikaltėliai privalės ne tik atlyginti padarytą žalą, bet neišvengs ir atsakomybės. Už tokią veiką įstatymas numato iki laisvės atėmimą iki šešerių metų.

Beveik identiškomis aplinkybėmis panašiai atsitiko ir Voskonių kaime gyvenančiai 61 metų moteriškei. Tiesa, nusikaltimo padarymu įtariama jos dukra, kuri kaltinama pasisavinusi 300 eurų. Pareigūnai kol kas jos negalėjo apklausti, kadangi jos ieškoma. Jei paaiškės, kad dukra pasisavino motinos pinigus, teismas gali skirti jai iki šešerių metų belangės.

Jei bus įrodyta, kad Kutiškiuose gyvenančiam pusamžiui vyrui sukčiai pardavė akumuliatorių, netinkamą naudoti, asmeniui ar asmenų grupei už sukčiavimą gresia baudžiamoji atsakomybė – iki trejų metų laisvės atėmimo bausmė. Vyro bandymai atgauti 400 eurų kol kas bergždi – pardavėjas į telefono skambučius neatsiliepia.

Gruodžio 14 dieną Dariaus ir Girėno gatvės esančioje parduotuvėje kol kas nenustatytas asmuo vidurdienį sumušė neblaivų 40 – metį vyrą. Kodėl nukentėjusysis pasišalino iš Radviliškio ligoninės priėmimo skyriaus, nėra aišku, bet ikiteisminis tyrimas pradėtas po dviejų dienų. Už viešos tvarkos sutrikdymą gresia iki dvejų metų kalėjimo.

Šeduvoje neatidi 27 metų vairuotoja prieš pietus automobiliu “Chevrolet Nubira” nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančios 61 metų dviratininkės. Eismo įvykio metu dviratininkei buvo sulaužyta rankos plaštaka, sumušti krūtinės ir dubens kaulai. Nukentėjusioji šiuo metu gydoma Radviliškio ligoninės Traumatologijos skyriuje. Už kelių transporto eismo saugumo taisyklių nesilaikymą, teismas gali skirti ne tik baudą, bet ir laisvės atėmimo iki dvejų metų bausmę.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia