Ar Šeduvos kultūros centrui vadovaus konservatorė?

0
1862
Vadovauti Šeduvos kultūros ir amatų centrui pageidavo tik viena L.Tvarevičienė. Ar ji laimės konkursą vadovo pareigoms užimti, parodys rytoj vykstantis konkursas. R.Benaičio nuotrauka.

Rytoj vyks konkursas Šeduvos kultūros ir amatų centro vadovo pareigoms užimti. Į šią kėdę nusitaikė vienintelis kandidatas, tiksliau kandidatė. Tai toje pačioje biudžetinėje įstaigoje kultūrinės veiklos vadybininke dirbanti Livita Tvarevičienė. Daugiau norinčiųjų neatsirado, net laikinai įstaigai paskirta vyr.režisierė Izolina Staniulienė. Vienintelė kandidatė yra konservatorių partijos narė, bet tikina, nesanti labai aktyvi bendrapartietė. 

Ar vienintelė kandidatė, kurios vadovaujamo darbo patirtis yra pirmininkavimas Šeduvos miesto bendruomenei nuo 2012 metų, bus tinkama spręs komisija, kuriai vadovaus Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė, socialdemokratė Eglė Ivanauskytė. Kiti komisijos nariai – Žaneta Buniuvienė, Savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja, Justė Juškaitė, Kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėja, Remigijus Rudžianskas, Juridinio skyriaus vyriausiasis specialistas, bei Radviliškio miesto kultūros centro direktorė Indrė Ginkevičienė.

V.Katučiui persikėlus dirbti į Šiaulius, atsilaisvino centro vadovo kėdė.

Konkursą sausio 4 dieną paskelbė po to, kai ankstesnis vadovas Vaidotas Katutis tapo Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ vadovu. I.Staniulienė portalą tikino nebenorėjusi kandidatuoti dėl amžiaus, esą per gyvenimą jau pakankamai „prisivadovavo“ ir dabar tenorinti dirbti tik su kolektyvais.

Laikinai įstaigai vadovaujanti I.Staniulienė nepanori kandidatuoti į vadovo postą. Asmeninė FB nuotrauka.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia