D. Griškevičius – apie užtarnautą įvertinimą Šiauliams

0
723
„Mes visada domėjomės kariuomenės plėtimo planais ir darėme viską, kad į juos būtų įtraukti ir Šiauliai“, - įsitikinęs Šiaulių vicemeras Domas Griškevičius.

Vakar Minint Lietuvos vietos savivaldos dieną, sostinėje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas kaip niekad pagerbta ir daug Šiaulių regiono esančių savivaldybių.  Iškilmingo renginio metu antrus metus iš eilės apdovanojimą atsiėmė ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Šiaulių mero pavaduotojas Domas Griškevičius įsitikinęs, kad apdovanojimas buvo pelnytai užtarnautas.

„Tai yra visos savivaldybės – visų skyrių įvertinimas, nes į šį bendradarbiavimą buvo įsitraukę visi. Mes visada domėjomės kariuomenės plėtimo planais ir darėme viską, kad į juos būtų įtraukti ir Šiauliai. Didžiuojamės bendradarbiavimu su Lietuvos kariuomene ir krašto apsaugos sistema. Džiugu, kad buvome pastebėti. Smagu, kad ir daug kaimynų įvertinta. Tikrai turime daug stiprių savivaldybių visame regione“, – įsitikinęs Šiaulių vicemeras.

D. Griškevičius mano, kad apdovanojimą labiausiai padėjo pelnyti „Runway Run“ bėgimas. (Vienintelis toks bėgimas Lietuvoje, vykstantis Šiaulių aerodromo kilimo ir tūpimo taku, kuriuo kyla ir leidžiasi lėktuvai) ir planuojamas karinio bataliono įkūrimas Šiauliuose. Vicemeras turi omeny Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalioną. Šiauliai, kaip nuolatinė naujojo bataliono dislokacijos vieta, praėjusiais metais pasirinkta atsižvelgus į tokius esminius kriterijus, kaip operaciniai reikalavimai, personalo komplektavimo galimybės, atstumai iki poligonų, prieigos prie inžinerinių tinklų galimybės. Minėtas batalionas turėtų įsikurti Pakruojo g., kur Krašto apsaugos ministerija panaudos pagrindais jau valdo kelis sklypus.  Planuojama, jog naująją karinę infrastruktūrą žadam vystyti viešojo ir privataus sektorių partnerystės būdu. Svarstant dėl vietos naujajam pėstininkų batalionui įkurti, buvo nagrinėjami ir kiti variantai, rinktasi buvo net iš keliolikos galimų teritorijų.

Šiaulių miesto Savivaldybė aktyviai bendradarbiauti su kariuomene pradėjo ypatingai tuo metu, kai Šiaulių miesto mero pareigas pradėjo eiti A. Visockas. Praėjusiais metais Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriui įteiktas apdovanojimas už pažangą gerinant eismo saugumą mieste. Šiais metais gautas apdovanojimas Šiauliams jau šeštasis.

Daugiau apie šiųmetinius apdovanojimus:

Auksinėmis krivūlėmis gausiai apdovanoti kaimynai 

Naujausiame savaitraščio „Visuomenės balsas“ numeryje

Palikti komentarą

avatar