Autobusai stotelėse stovės ilgiau, nei įprasta

0
1570
Dovanos

Nuo pirmadienio Šiaulių miesto viešajame transporte dėl karantino įsigalios nauja laikinoji tvarka. Ypatingas dėmesys ir kontrolė bus skiriama visiems veiksmams, susijusiems su keleivių ir darbuotojų sveikatos apsauga.

Šiuo laikotarpiu svarbiausia – ŽMONĖS IR JŲ SAUGUMAS, todėl prioritetas yra pasirūpinti keleiviais, vairuotojais, kontrolieriais. ATKREIPIAME DĖMESĮ Į TOKIUS POKYČIUS:
1. Autobusai pirmosiomis savaitės dienomis kursuos, tačiau svarbiausia laikytis socialinio atstumo. Autobusuose leidžiama keliauti tik sėdimose vietose. Svarbiausiose miesto stotelėse Keleivių kontrolė ribos įlipančiųjų skaičių. Kitose stotelėse prašome laikytis šio nurodymo savarankiškai.
2. Kiekviename autobuse yra dezinfekcinio skysčio rankoms – NAUDOKITĖS JUO.
3. Autobusai stotelėse prireikus stovės ilgiau nei įprastai, todėl tikrai bus nukrypimų nuo tvarkaraščio, būkime supratingi ir atlaidūs.
4. Įlipti bus galima per visas duris.
5. Tvarkaraščiai kol kas nekoreguojami. Toliau stebėsime keleivių srautus ir pagal poreikį pritaikysime tvarkaraščius.
6. Rytinio piko valandomis rytoj ir poryt esame pasiruošę nedelsiant padidinti autobusų skaičių, jei dėl ribojimų ne visi galintys pateks į įprastinį kiekį autobusų.
7. Apie bet kokius pokyčius žmonės bus informuojami.
LABAI SVARBU:
1. Būkime atsakingi, venkite susigrūdimų, nelipkite į autobusą jei nėra sėdimų vietų, išlaikykite vienas nuo kito bent 1 metro atstumą, dezinfekuokite rankas.
2. Transporto priemonės nuo šiandien dezinfekuojamos dar atsakingiau ir dažniau. Galinėse stotelėse vairuotojams nurodyta nuolat vėdinti autobusus.
3. Naudokitės el.bilietu, venkite kontaktuoti su vairuotojais.
4. Visiems vairuotojams, kontrolieriams platinamos rekomendacijos, kaip saugotis nuo virusų, užtikrinti asmeninę higieną, dalijamos dezinfekcinės priemonės rankoms ir paviršiams valyti.
5. Bilietų kontrolė vyksta, esame tolerantiški, žmogiški ir lankstūs. Kreipkitės, jei reikės informacinės pagalbos į kontrolierius.
6. Kontrolė turi visas dezinfekcines priemones – rankų ir paviršių valymo skysčio, respiratorių, vienkartines pirštines.

Būkime atsakingi ir protingi. Rūpinkimės ne tik savimi, bet ir vieni kitais! Mums tikrai pavyks!

Parengta pagal “Busturas” informaciją

Ankstesnis straipsnisKauno rajono gyventoja ieško Kuršėnuose gyvenusios palatos draugės
Kitas straipsnisStringa mobiliojo ryšio tinklai

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia