Masinė avarija A9 kelyje netoli Pavartyčių – yra sužeistų

0
3069
Avarija netoli Pavartyčių kaimu A9 kelyje.

Apie antrą valandą Bendrasis pagalbos centras gavo pranešimą apie masinę avariją ties Pavartyčių kaimu, netoli Šeduvos, A9 kelyje. Pagalbą iškvietę žmonės nurodė, kad susidūrė trys automobiliai, viename jų prispaustas žmogus negali išlipti.

Vietoje dirba priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos pareigūnai. Taip pat yra ir nukentėjusiųjų. Kai kurių įvykį mačiusių žmonių teigimu, vieni nukentėję GMP automobiliais iš karto yra išvežti  į Respublikinę Šiaulių ligoninę, kitais pasirūpins Radviliškio ligoninės personalas.

P.s. Papildyta policijos pranešimu:

Kovo 22 d. 14.04 val. Radviliškio r., Šeduvoje, Radviliškio pl., kelyje Panevėžys – Šiauliai, neblaivus (0,69 prom.) vyras, gimęs 1975 m., vairuodamas automobilį VW GOLF, nepasirinko saugaus greičio, įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu VW GOLF, kurį vairavo vyras, gimęs 1998 m. Į susidūrusius automobilius atsitrenkė automobilis VW GOLF, kurį vairavo vyras, gimęs 1997 m. Eismo įvykyje nukentėjo: pirmojo VW GOLF vairuotojas dėl patirtų traumų gydomas Radviliškio ligoninėje, antrojo VW GOLF vairuotojas -Respublikinėje Šiaulių ligoninėje, o keleivė, gimusi 2004 m., – Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje, trečiojo automobiloio vairuotojas gydosi ambulatoriškai.

Palikti komentarą

avatar