Bruneros kavinėje nemalonus incidentas

0
1043
Vos prieš trejetą savaičių pradėjusi dirbti
Vos prieš trejetą savaičių pradėjusi dirbti "Bruneros" kavinė "Verdenės slėnis" turi problemų: VMVT nustatė pažeidimus.

Radviliškio baseine sekmadienį apsilankiusi šeima nusprendė pavalgyti baseino patalpose įsikūrusioje kavinėje. Bet, pasak mergaitės mamos, jos atžala neilgai trukus po apsilankymo susirgo – naktį sustreikavo skrandis, mažylė vėmė.

Kavinę “Verdenės slėnis” praeitų metų pabaigoje atidarė prieštaringai vertinama maistą mokykloms ir kitoms savivaldybės ir valstybės įstaigoms tiekianti “Brunera” (buvęs “Kretingos maistas”). Portalas praeitų metų lapkritį jau rašė apie skandalingą košės su kirminais atvejį Radviliškio Lizdeikos gimnazijoje.

Anot mergaitės mamos, tądien jos dukra valgė bulvytes fri su dešrele. Ji tikina, kad jos vaikas nėra labai išlepęs ir bulvytes fri valgiusi ne kartą ar du. Tad moters nuomone, skrandžio negalavimas neturėtų būti tik jos nuovargio priežastis – esą taip teigė ne tik kavinės darbuotojai. Mergaitės tėvai negalėjo tuo patikėti – jiems tai atrodė ciniška suversti kaltę tik mažo vaiko organizmui.

Nieko nelaukdami tėvai kitą dieną po incidento pasiskundė Valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai. Antradienį tarnybos specialistai Gintaras Laurikėnas ir Danutė Matijošaitienė iš Radviliškio skyriaus atliko neplaninį patikrinimą. Tiesa, nors pažeidimų rasta, tačiau, vienas specialistų teigė, tikėtina, kad nesusiję su mergaitės žarnyno sutrikimais. Patikrinimo metu nustatyta, kad rastos dešrelės, kurių buvo mergaitei užsakiusi šeima, nebuvo su pasibaigusiu galiojimo terminu. Be to, ir aliejus, kuriame verdamos bulvytės, vizualiai neatrodė blogai. Patikinta, kad esą nebuvo pagrindo imti aliejaus pavyzdžių laboratoriniams tyrimams atlikti.

Oficialų komentarą pateikė ir Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) Šiaulių departamento laikinai pareigas einantis Arūnas Teišerskis:

“2020-01-06 gavo vartotojo skundą dėl maisto kavinėje (“Verdenės slėnis” – red.) VšĮ „Bruneros“. Patikrinimo metu nustatyti šie pažeidimai – kryžminė tarša saugant maisto produktus: mėsos pusgaminiai buvo laikomi kartu su gatavais maisto produktais, valytos, virtos daržovės – kartu su nevalytomis daržovėmis, t. y. sudėtos tiesiogiai ant grindų. Maisto produktų laikymo sąlygos atitiko gamintojų nurodytas laikymo sąlygas, patiekalai gaminami vartotojams užsakius.
Dėl patikrinimo metu nustatytų pažeidimų atsakingam asmeniui bus taikomos administracinės sankcijos, taip pat įmonė turės sudaryti trūkumų šalinimo planą ir bus kontroliuojamas jo įgyvendinimas. Šiais metais daugiau vartotojų skundų dėl šios kavinės VMVT nėra registruota.”

Vos prieš keletą savaičių kavinę Radviliškio baseine atidariusios “Bruneros” Marketingo skyriaus vadovė Silva Petrikauskienė žodžiu teigė, kad dėl nemalonaus incidento asmeniškai atsiprašyta mergaitės šeimos. Atstovė pažeidimus vertino kaip laikiną situaciją dėl staiga padidėjusio krūvio, nes, esą buvo priimtas sprendimas šioje kavinėje gaminti maistą ir Radviliškio ligoninės pacientams.

Išduotas 4 balų įvertinimas tikriausiai gautas ankstesnės kavinės "Pipiras" šeimininkų.
Išduotas 4 balų įvertinimas tikriausiai gautas ankstesnės kavinės “Pipiras” šeimininkų.

 

Palikti komentarą

avatar