“Busturo” vairuotojas prisivairavo: keleivei lūžo ranka

1
1908

57-erių metų šiaulietė savo kelionę viešuoju transportu prisimins ilgam. Šią savaitę autobuso Iveco Iribus vairuotojui staigiai stabdant, moteris virto į priekį ir atsitrenkė į pertvarą. Skaudžių pasekmių neišvengta.

Nėra duomenų, kur vyko autobuso keleivė, tačiau kelionė pasibaigė ligoninėje. Medikai apžiūrėjo nukentėjusios šiaulietės dešinę ranką – po virtimo jai lūžo dilbis. Po apžiūros šiaulietė paleista gydytis namo.

Nemalonus incidentas įvyko prieš darbo pabaigą, apie pusę keturių, tačiau UAB “Busturo” atstovų nepavyko pakalbinti. Nepasiekiami komentarui buvo ir savivaldybės, kuriai priklauso įmonė, vadovai.

Policijoje pradėtas ikiteisminis įvykis dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo. Jei tyrimo metu paaiškės, kad pažeidimas padarytas tyčia, o teisme pripažintų vairuotojo kaltę, dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo jam grėstų bauda, areštas ar net iki dvejų metų kalėjimo.

 

 

1
Palikti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Stanislava Recent comment authors
newest oldest most voted
Stanislava
Guest
Stanislava

Tai ar nežino moteris ir kiti keliaiviai,kad įlipus į autobusą ir ataižymėjus bilietą,reikia atsisėsti arba laikytis,o ne varnas gaudyti,juk kelyje būna visokių situacijų,gal pasitaikė kas,reikėjo staigiai stabdyti – štai ir nelaimė,jei nesilaikiai,kaltas tik keleivis,jei jis savęs nesaugo …