Buvęs vagis nori plauti medžiotojų mundurą

0
1384
Gyvenime pakankamai susitepęs E.Mončauskas nori reabilituoti kitus medžiotojus.

Vienoje FACEBOOK grupėje medžiotojai paskelbė žinią norintys reabilituoti medžiotojo vardą.

Daugiau kaip 23 tūkstančius sekėjų turinčios paskyros “Medžioklė Lietuvoje” anoniminis valdytojas vasario priešpaskutinę dieną paskelbė tokią žinutę: “Negaliu kol kas padėti visų kortų ant stalo, bet po paskutinių straipsnių apie medžiotojus pribrendo reikalas rimtai užsiimti medžiotojo įvaizdžio gerinimu visuomenės akyse. Dabar galiu pasakyti, kad kalbamės su su vienu iš populiariausių naujienų portalų dėl bendradarbiavimo, dėliojamės biudžetą, ieškome finansavimo. Labai tikiuosi, kad ateinančią savaitę galėsiu jums pranešti geras naujienas!”

Prie iniciatyvos, gerinant medžiotojų įvaizdį pasisiūlė ir Ernestas Mončauskas, septynių medžiotojų būrelių vadovas. Jis rašo:manau, kad medžiotojų įvaizdžio gerinimas visuomenėje yra būtinas. Visuomenės tarpe yra susiformavusi klaidinga nuomonė apie medžiotojus ir jų vykdomą veiklą, todėl šviesti visuomenę yra būtina.” Vėliau net savanoriškai siūlo pagalbą: Medžioklė Lietuvoje, jei reikės kokio prisidėjimo prie vykdomo projekto, pasiruošęs padėti.” Tiesa, kuo konkrečiai prisidėtų, Radviliškio miesto seniūnijai vadovaujantis valdininkas neatskleidžia.

E. Mončauskas per gyvenimą ypatingu patikimumu nepasižymėjo – ne kartą turėjo reikalų su teisėsauga, buvo teistas. Šiuo metu dar nėra įsiteisėjęs Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų sprendimas dėl aplaidaus buhalterijos tvarkymo jo sporto klube “Rytų Kovotojas”. Jei įsigalios teisėjos Vilmos Šiukštienės sprendimas, už padarytą nusikalstamą veiką E. Mončauskas turės sumokėti įmoką į Nukentėjusiųjų asmenų fondą. 2004 metais jis buvo nuteistas už vagystes. Tuo metu jis kartu su kitais gaujos nariais vogė iš radviliškiečių automobilius ir jų detales.

Radviliškio rajono medžiotojų tarpe E. Mončauskas taip pat nėra laikomas labai patikimu. Radviliškio rajono žvejų ir medžiotojų draugijos valdybos sprendimu jo priežiūrai yra perduoti danieliai auginimui. Kur šiuo metu yra apie dešimt laukinių gyvūnų, E. Mončauskas nesako. Algirdas Fergelis, draugijos pirmininkas, neatmeta galimybės kreiptis į teismą, kad atgautų draugijai priklausantį turtą.

E. Mončauskas buvo paprašytas pakomentuoti savo viešą siūlymą Facebook pokalbių programoje. Ji rodė, kad pašnekovas žinutę perskaitė. Deja, iki straipsnio paviešinimo jokio paaiškinimo taip ir nebuvo sulaukta.

Palikti komentarą

avatar