Čempionai sezoną užbaigė skaudžiu pralaimėjimu

0
1336
FK Radviliškis - 2019 metų II futbolo lygos Vakarų zonos čempionai

Spalio 13 – osios sekmadienį II futbolo lygos Vakarų zonoje buvo sužaistos paskutiniojo XVIII turo rungtynės. Pirmą vietą turnyrinėje lentelėje priešpaskutiniame ture užsitikrinę FK “Radviliškis” futbolininkai savo aikštėje priėmė svečius iš Akmenės. Radviliškiečiai nieko jiems nebelemiančiose rungtynėse savo sirgalių akivaizdoje kovojo tik dėl garbės, tuo tarpu Akmenės “Cemento” futbolo klubui tai buvo proga kovoti dėl bronzos.

Gerai motyvuoti akmeniškiai skėlė netikėtą antausį čempionams – jie laimėjo rezultatu 2-1. Reikia pažymėti, kad fortūna nusisuko nuo “Radviliškio” klubo, nes buvo neišnaudotos kelios šimtaprocentinės progos ir rezultatas galėjo pakrypti kita linkme. Pirmą įvartį 29 minutę pelnė svečių komandos žaidėjas Vytautas Mituzas. Antrame kėlinyje 72 minutę rezultatyviausias II futbolo lygos Vakarų zonos žaidėjas radviliškietis Deividas Dargužas (34 įvarčiai) rezultatą išlygino. Už žaidėjo pargriovimą baudos aikštelėje 86 minutę į “Radviliškio” komandos vartus buvo skirtas baudinys – jį sėkmingai realizavo Klaudijus Januitis.

Po rungtynių “Radviliškio” futbolininkai liūdnais veidais -tuo tarpu akmeniškiai neslėpė džiaugsmo, nes pergalė juos pakylėjo į trečiąją vietą. Tai buvo vos antrasis radviliškiečių komandos pralaimėjimas šiame sezone iš 18 žaistų rungtynių. Pirmajame ture Akmenės “Cemento” komanda nusileido radviliškiečiams minimaliu rezultatu 0-1. Radviliškio klubą yra pavykę nugalėti ir Plungės “Babrungui”. Tiesa, rungtynės vyko Plungės miesto stadione.

Į trečią turnyrinės lentelės vietą taip pat pretendavo Šilutės futbolininkai, kurių varžovais sekmadienio varžybose buvo 9 vietą užimanti Kražantės komanda. Šilutiškių neišgelbėjo net 6 pelnyti įvarčiai, iš kurių “hat – trick’ą” pelnė, tai yra tris įvarčius įmušė, Robertas Šmitas. Šilutiškiai pelnė 34 taškus ir vienu atsiliko nuo Akmenės “Cemento” komandos.