Du mirę senoliai užminė mįslę Radviliškio policijai

1
3449
Garbaus amžiaus Šiaulėnų gyventojo mirties priežastį nustatinės ekspertai.
Dovanos

Sausio 16-ąją apie antrą valandą po pietų su Radviliškio policija susisiekusi Laisvės alėjos daugiabučio namo pirmininkė pranešė apie garbaus amžiaus senolės mirtį. Atvykę į vietą pareigūnai ant 1933 metais gimusios moters kūno nebuvo matyti jokių išorinių sužalojimų.

Anot Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Gailutės Smagriūnienės, policijos komisariatas pradeda ikiteisminį tyrimą mirus žmogui, jam palaidoti reikalingas mirties liudijimas, kurį išduoda žmogų gydantis gydytojas. Kai žmogus pas gydytojus nesilanko, jo ligos istorijoje nėra jokių įrašų apie jo sveikatos būklę ir staiga miršta, mirties liudijimo gydytojas nerašo ir tada pradedamas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Tos pačios dienos vėlų vakarą apie negyvą vyrą Puipių kaime policijai pranešė posūnis. Jį apie mirusįjį informavo kaimynas, radęs namuose 1945 metais nebegyvą žmogų. Policija informuoja, kad ir šis kūnas be išorinių smurto sužalojimų. Abiems atvejais ekspertizę atliks teismo medicinos ekspertai, kurie informuos apie mirties priežastis. Kodėl Radviliškio rajone tokių mirčių yra kone daugiausiai apskrityje, policijos atstovai nesutiko komentuoti.

Ankstesnis straipsnisGirtus “kelių erelius” Skėmių seniūnijoje supakavo policija
Kitas straipsnisApsvaigęs chuliganas šturmavo karinį dalinį Linkaičiuose

1 KOMENTARAS

  1. Pirmininkė pranešė, kad senutė nebeišeina į lauką, netsiliepia į durų beldimą, matydama, kad ji vis labiau silpo, skambino pagalbos telefonu, atvykę tarnybos su kopėčiomis įlipo per langą ir rado mirusią. Beje gelbėtojai buvo kviesti ir prieš pusantro mėnesio. Senutė buvo rasta labai suvargusi, alkana, bet buvo tokios būsenos, kad pagalbos atsisakė, taip ir liko viena merdėti. Atseit per prievartą į ligoninę neveši….jei tai būtų leisgyvis šuo ar katinas, pagalba būtų suteikta…..nebuvo tarnybų kurios pasirūpintų kad žmogus amželį baigtų kaip žmogus..o buvo ne kartą savivaldybė informuota…

    Nes tokia būklė buvo.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia