Dvi pergalės iš eilės leido FSK Radviliškis klubui pakilti iš lygos dugno

0
530
Radviliškio futbolininkai neslėpė džiaugsmo po pergalės prieš Utenos "Utenį" ir pakilo iš lygos dugno. Klubo nuotrauka.

„Joninių dovana Radviliškiui“, – taip antrą pergalę iš eilės apibūdino futbolininkai iš FSK Radviliškis. Jie svečiuose įveikė Utenos „Utenį“ po labai dramatiškos kovos. Radviliškiečių ekipos kapitonas Mantas Martyšovas jau pirmajame kėlinyje turėjo progą išvesti komandą į priekį. Deja, septintą minutę jis nerealizavo baudinio į uteniškių vartus, kuriuos sėkmingai saugojo vartininkas Ronaldas Grižas. Tad pirmasis kėlinys pasibaigė 0-0.

Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo daugiau veiksmo. Pirmąją geltoną kortelę gavo radviliškietis Simonas Gailiūnas. Tačiau tai nebuvo vienintelė jo problema, nes vėliau jis buvo kito epizodo antiherojus. FSK Radviliškis klubo treneris Mindaugas Urbonavičius atliko keitimą ir į aikštę vietoje Martyno Tarbūno išleido Titą Boriavičių. Už kelių minučių keitimą atlieka iš šeimininkai, o dar po minutės į Radviliškio komandos vartus skrieja Kirilo Levšin’o smūgiuotas kamuolys. 1-0 ir priekyje Utena. Radviliškio futbolininkai akivaizdžiai įsitempia, o aikštės arbitras Saulius Karka dalina geltonas korteles. Vieną jų gauna ir kapitonas M.Martyšovas. Likus žaisti dvidešimt minučių antrą geltoną prieš save išvysta Gediminas Zaborskis ir Radviliškis lieka žaisti vienu futbolininku mažiau nei varžovai.

Nepaisant to, Radviliškis nepasiduoda ir Nerijus Volkovas gražiu smūgiu lygina rezultatą įpūsdamas viltį išsaugoti bent tašką. Praėjus kelioms minutės prie radviliškiečių vartų keliamas kampinis. Deja, į savus vartus kamuolį pasiunčia jau minėtas gynėjas S.Gailiūnas ir FSK 89 minutę Radviliškis atsilieka 1-2. Ko gero, atsitinka stebuklas, nes priekinės linijos žaidėjas 90 minutę T.Boriavičius dovanoja viltį savo komandai lygindamas rezultatą: 2-2. Tačiau tai dar ne viskas. Per pridėtą teisėjo laiką, tas pats S.Gailiūnas antrąją pridėto laiko minutę pasiunčia kamuolį į Utenio vartus ir atitaiso savo klaidą bei padovanoja vieną įspūdingiausių komandos sugrįžimų. FSK Radviliškis per 11 minučių sugebėjo įmušti tris įvarčius į varžovų vartus bei dar vieną į savus ir su šia pergale pakilti iš LFF II lygos dugno: iš paskutinės 18-os vietos Radviliškis po 11-ojo turo šoktelėjo į 13-ą vietą. Žinoma, turnyrinė padėtis gali keistis priklausomai nuo varžovų sužaistų rungtynių, bet FSK Radviliškis nebėra lygos absoliutūs autsaideriai.