Džiaugsmas garo ir vantos mėgejams: Aukštelkų pirtis atnaujino darbą

0
684

Keletą savaičių neveikusi pirtis vėl veikia. Tuo įsitikino šiandien Aukštelkuose apsilankęs straipsnio autorius. Į jį kreipėsi vantos mėgėjai, skųsdamiesi, kad nebegali išsivanoti šioje pirtyje.

Aukštelkų seniūnas Andrius Grabauskas patvirtino, kad būta problemų su pirtininkais. Anot valdininko, apsirgo ne tik pagrindinis pirtininkas, bet ir jį pavaduojantis pirtininkas. Kovo 7 dieną grįžo pakaitinis darbuotojas, tad penktadienį pirtis vėl atnaujino veiklą.

Pasak seniūno, prižiūrėti šią pirtį gali tik profesionalus, pirtininko pažymėjimą turintis žmogus. Tokio pobūdžio pirtis, kur ugnimi įkaitinami akmenys, o vėliau pilant ant jos vandenį išgaunamas garas, visame rajone yra vienintelė.

Pirtininkų elgesys iššaukia net aplinkinių pasipiktinimą. Policiją pasiekė vienos kaimo gyventojos skundas ir nuotrauka, kurioje užfiksuoti tik Adomo kostiumais vilkintys ir po lauką vaikštinėjantys pirtininkai. Kadangi moteris nedrįso arčiau eiti, pareigūnai nesugebėjo nustatyti pirtininkų asmenybės. Kad pirtininkai nevengia nuogi rodytis viešai, galima spręsti iš seniūnijos pakabinto draudžiamo ženklo.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia