FK “Radviliškis” – II lygos Vakarų zonos čempionai

0
1053
Ar II lygos čempionai pereis žaisti į aukštesnę, I lygą, parodys laikas ir, žinoma, finansai. Šiuo metu FK "Radviliškis" išimtinai priklauso nuo Radviliškio rajono savivaldybės dosnumo.

Radviliškio miesto futbolo komanda FK “Radviliškis” jau užsitikrino II lygos Vakarų zonos čempionų titulą. Spalio 5 dienos rungtynėse žaisdami svečiuose 3:1 įveikė Plungės “Babrungo” komandą ir tapo nebepavejami. Tai jau trečias kartas Radviliškio futbolo istorijoje, kai radviliškiečiams pavyksta laimėti II lygą. Pirmą kartą 1999 metais tai padarė “Žėručio” komanda, 2012 metais nugalėtojų taurę parvežė “Lokomotyvas”.

44 taškus turintiems radviliškiečiams dar liko vienerios rungtynės, tuo tarpu antroje vietoje esančios “Bangos B” komandos iš Telšių sąskaitoje 42 taškai. Telšiškiai jau sužaidė visas sezono rungtynes – paskutinės vyko būtent prieš komandą iš Radviliškio. Rugsėjo 29 dieną įtemptose varžybose nei vienai lyderių komandai nepavyko laimėti – pasiektos lygiosios (2:2), todėl čempionų titulo užsitikrinimas radviliškiečiams nusikėlė savaitei vėliau.

Spalio 13 dienos sekmadienio rungtynės su Akmenės futbolo komanda KF “Akmenės cementas” radviliškiečiams bus tik formalumas, bet ne svečiams – kova dėl trečiosios vietos dar nepabaigta. Trečioje turnyrinėje lentelės vietoje įsitaisę futbolininkai iš Akmenės dar negali būti ramūs – jų sąskaitoje 32 taškai, o vienu tašku nuo jų atsilieka Šilutės “Šilutė”.

Paskutinėse šio sezono rungtynėse ketvirtoje vietoje esantys Šilutės futbolininkai susitiks su 8 vietoje esančia Kražantės komanda (10 taškų), todėl ateinanti sekmadienį Radviliškio miesto centriniame stadione kova tarp I vietoje esančio “Radviliškio” ir trečioje vietoje  esančios “Akmenės” komandų gali būti labai intriguojanti – radviliškiečiai yra daugiausiai įvarčių pelniusi bei mažiausiai praleidusi į savo vartus komanda (78 – 18), be to, jų gretose yra rezultatyviausias sezono futbolininkas Deividas Dargužas (33 įvarčiai), tuo tarpu Akmenės futbolininkams trečios vietos neužtikrintų net lygiosios su čempionų vardų užsitikrinusiais radviliškiečiais. Jei svečiuose žaidžiančiai Šilutės komandai pavyktų laimėti Kražantės futbolininkus, o Akmenės komanda pralaimėtų arba rezultatas būtų lygus, tai šilutiškiai iškovotų trečiąją vietą.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia