FSK Radviliškis – mažojo futbolo Lietuvoje čempionai

0
396
Trenerio M.Urbonavičiaus auklėtinių debiutinis pasirodymas buvo auksinis.

Šiandien Radviliškio miesto centriniame stadione baigėsi mažojo futbolo čempionatas. Dėl aukso medalių kova vyko tarp dviejų lygos naujokų – aikštės šeimininkų komandos ir Kauno “Spyrio”. Prieš pastaruosius radviliškiečiai turėjo dviejų taškų persvarą, nors vienintelį sezono pralaimėjimą patyrė būtent prieš kauniečius. Susirinkusius į paskutinįjį sezono turą pasveikino rajono savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis, kuris trumpam buvo įsitaisęs ir šalia komentatorių.

Meras K.Račkauskis tribūnoje kartu su komentatoriais. Vėliau prisijungė ir Aivaras Vasiliauskas, sporto skyriaus vedėjas.

Šeštadienį septinto turo rungtynėse komandos turėjo sužaisti po dvejas rungtynes, tačiau į dvikovą su FSK Radviliškis neatvyko lygos autsaideriai, praėjusių metų nugalėtojai, Kauno Hegelmann Minifootball ekipa. Teisėjai Radviliškiui užskaitė techninę pergale 5-0 rezultatu. Tuo tarpu irgi į aukso medalius nusitaikę “Smūgio” futbolininkai pirmojoje dienos dvikovoje nesunkiai susidorojo su SC_FK “Akmenė” komanda.

Trenerio M.Urbonavičiaus auklėtinių debiutinis pasirodymas buvo auksinis. Vos vienas pralaimėjimas per visą sezoną garantavo FSK “Radviliškis” auksinius medalius.

Radviliškiečių susitikimo su Jurbarko “Imsre” laukė nemažai vietos sirgalių, nes pergalės atveju prieš jurbarkiečius FSK “Radviliškis” iš karto taptų čempionais ir nebereikėtų laukti Kauno “Spyrio ir FC Klaipėdos “City” dvikovos. Rungtynes trenerio Mindaugo Urbonavičiaus auklėtiniai pradėjo užguldami varžovų vartus, todėl neilgai trukus krito pirmasis įvartis į svečių vartus. Situacija visiškai nesikeitė, nes ant vejos dominavo šeimininkų ekipa, kurios futbolininkai pelnė įvartį vieną po kito. Tai iš vėžių išmušė “Imsrės” žaidėjus, kurie radviliškiečius stabdė šiurkščiomis pražangomis.

Antrajame kėlinyje situacija nesikeitė, o už pagriautą radviliškietį baudos aikštėlėje “Imsrės” žaidėjui buvo parodyta antroji geltona kortelė, po kurios sekė ir raudoną. Tad svečiai vietoje septynių turėjo žaisti šešiese, todėl FSK “RadviliškiO’ žaidėjai žaidė daugiau savo malonumui ir laukė finalinio teisėjo švilpuko. Jam nuskambėjus stadione esantys aistruoliai padėkojo komandai už čempionišką mažojo futbolo 7×7 pasirodymą.

Radviliškis 5-0 nugalėjo Jurbarką ir užsitikrino pirmąją vietą mažojo futbolo lygoje. FSK “Radviliškis” šiais metais pirmą kartą žaidė šiame čempionate.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia