G.Lipnevičius teisme dėl karantino sąlygų nesilaikymo

2
1816
Į teismą iškviestas rajono politikas G.Lipnevičius nebuvo patenkintas.

Šiandien Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmai pradėjo nagrinėti administracinių nusižengimų bylą. Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos narys Gediminas Lipnevičius įtariamas padaręs administracinį nusižengimą. Radviliškio policijos pareigūnai jam surašė protokolą dėl karantino taisyklių nesilaikymo. Politikas akivaizdžiai jaudinosi, kai teisėja Edita Jucevičienė pradėjo bylos nagrinėjimo pasiruošimui bei uždavinėjo G.Lipnevičiui klausimus.

Administracinėn atsakomybėn pagal LR ANK 45 straipsnio 4 dalį traukiamas G.Lipnevičius paprašė pakviesti Nakvynės namų gyventojus paliudyti, tačiau negalėjo tiksliai įvardinti žmonių pavardžių. Bet teisėja atsižvelgė į politiko prašymą ir sutiko iškviesti liudyti Nakvynės namuose gyvenančius asmenis. Todėl posėdis buvo atidėtas iki rugpjūčio 11 dienos. Jame taip pat turės dalyvauti Radviliškio rajono policijos komisariato atstovai ir Nakvynės namų administratorė Irena Rulienė.

Asta Volkovaitė

2
Palikti komentarą

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Pasiputusiam "Karabasui"Gediminas Recent comment authors
newest oldest most voted
Gediminas
Guest
Gediminas

Pavadinimas skamba “garsiai”, o tiesa paprasta. Kadangi žurnalistas “nepasivargino” ar nenorėjo paaiškinti visų aplinkybių, trumpai jas išdėstysiu. Į mane kreipėsi Nakvynės namų gyventojai, kuriuos karantino metu savivaldybė ketino ištrenkti į gatvę (rizika ne tik patiems užsikrėsti, bet ir užkratą po Radviliškį nešioti). Tikrindamas skundą nuvykau į Nakvynės namus, laikiausi atstumų, dėvėjau kaukę. Pamatęs sąlygas, kai iš mokesčių mokėtojų kišenės mokami tūkstančiai, o net nesudaromos sąlygos normaliai nusiprausti, valgį žmonės verdasi kibire (kaip kiaulėms), pareikalavau tą bardaką sutvarkyti. Ponai supyko, todėl dabar ginčijamės teisme dėl baudos. Esą kaip Tarybos narys neturėjau teisės užeiti į Nakvynės namus, kuriuos jie patys Nakvynės namais… Read more »

Pasiputusiam "Karabasui"
Guest
Pasiputusiam "Karabasui"

Tai ar tas BARDAKAS sutvarkytas po PAREIKALAVIMO, o gal kaip visada, niekas nekreipė dėmesio į skambias, bet tuščias šnektas???