Girti raseiniškiai karaliavo Radviliškio rajono keliuose, kol atsitrenkė į akmenis

0
613
Audi A4 atsitrenkė į akmenų krūvą
Audi A4 atsitrenkė į akmenų krūvą

27 metų Raseinių rajono gyventoja, įtariama, neblaivi, po vaišių pas savo seserį Baisogaloje pasišovė namo parvežti keturis kartu su ja čia viešėjusius artimuosius. Kaip tarė, taip ir padarė. Tačiau kelią užkirto netikėtai pasirodė policijos pareigūnai, todėl moteris spruko nuo jų dideliu greičiu. Deja, nesuvaldžiusi automobilio ir nuvažiavusi nuo kelio užšoko ant akmenų krūvos.

Automobilį AUDI A4 su vokiškais valstybiniais numeriais lapkričio 23-iosios pavakary Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pastebėjo Grinkiškio miestelyje, Baisogalos ir Tilto gatvių sankryžoje. Stabdoma transporto priemonė padidino greitį ir nurūko toliau. Pareigūnai tik spėjo pamatyti, kad prie vairo sėdi jauna moteris, šalia – vyras.

Persekiojamas automobilis nuo pareigūnų atitolo kilometro atstumu, galiausiai iš akiračio dingo. Važiuodami Vosiliškio kaimu link Burūnų, kelio vingyje į kairę, jie pamatė, kad AUDI A4 pasukti į kairę nepavyko ir jis yra atsidūręs ant dešinėje kelio esančios akmenų krūvos.

„Audinėje“ nebuvo nė gyvos dvasios, ji buvo užrakinta, bolavo iššovusios oro pagalvės. Netoliese pareigūnai pastebėjo vaikščiojančius du asmenis. Priėję prie jų, pareigūnai atpažino šalia vairuotojos sėdėjusį vyriškį. Paaiškėjo, kad jis yra AUDI A4 savininkas, o šalia jo – kartu automobiliu važiavusi 51-nerių metų keleivė – vairuotojos teta. Abu buvo neblaivūs: vyrui nustatytas 2,40 prom. girtumas, moteriai – 1,37 prom.

Pastaroji skundėsi krūtinės skausmais, todėl buvo nuvežta į ligoninę. Medikai diagnozavo dviejų šonkaulių lūžius, tačiau nukentėjusioji, nebaigus apžiūros, iš ligoninės pasišalino.
Pasak liudytojų, automobilį vairavo jo savininko draugė – 27 metų Raseinių rajono gyventoja, o automobilyje kartu važiavo ir vairuotojos 51-nerių metų motina bei vairuotojos keturmetė dukra. Ši trijulė iš įvykio vietos buvo pasišalinusi.

Po keturių valandų policijos pareigūnai 27 metų moterį surado Raseinių rajone esančiuose jos namuose. Jai alkoholio matuokliu buvo nustatytas 0,45 prom. girtumas. Raseiniškė gynėsi nevairavusi, tačiau, kas tai darė, irgi neįvardijo. Tačiau įvykio vietoje kriminalistinių tyrimų tarnybos pareigūnų surinktų įkalčių, manoma, užteks moters nusikalstamai veikai įrodyti.

Už tai, kad vairavo kelių transporto priemonę būdama neblaivi ir pažeidė
kelių eismo saugumo taisykles, jeigu dėl to įvyko eismo įvykis, dėl kurio buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata, jai pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai įstatymas numato baudą arba areštą, arba laisvės atėmimą iki trejų metų.

Parengta pagal Šiaulių AVPK medžiagą.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments