Gyvybės langelyje palikta naujagimė – vos keturių dienų amžiaus

0
812

 

Prieš keletą dienų Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikos gyvybės langelyje rasta mergaitė galėjo būti vos 3-4 parų amžiaus. Pasak Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje atstovų, naujagimė buvo tvarkingai aprengta, sveika.

Aiškėja, kad pamestinukė – išnešiota. Pasak VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės viešųjų ryšių specialistės Zitos Katkienės, gyvybės langelyje paliktos mergaitės svoris – 3635 gr.,  ūgis – 55 cm. Medikai mergaitę rado liepos 16 d. 14.10 val.

Gyvybės langelis Respublikinės Šiaulių ligoninės Moters ir vaiko klinikoje įrengtas 2010 metų balandyje. Per tą laiką jame buvo palikta vienuolika kūdikių.

Atidarius gyvybės langelį, po dviejų savaičių buvo paliktas berniukas. 2010 m. liepos mėnesį – mergaitė. 2012 m. spalio ir gruodžio mėnesiais buvo palikta po mergaitę. 2013 metų gegužyje paliktas pirmas – ne naujagimis, o devynių mėnesių berniukas. 2014 metais gyvybės langelyje palikti du naujagimiai. 2015 metais palikta naujagimė mergaitė, gimusi namuose. 2018 m. lapkričio mėnesį buvo paliktas berniukas.

Šiaulių gyvybės langelyje paliktas

Palikti komentarą

avatar