Į pensiją išeinančiam Sidabravo seniūnui V.Blužui įteiktos ne tik gėlės, bet ir pamalonintas tūkstantine kompensacija

0
738
Rajono valdžia į pensiją išeinančiam V.Blužui išmokės 5,4 išeitinę kompensaciją. Radviliškio savivaldybės nuotrauka.

Šios savaitės pradžioje ilgametę tarnybą baigė Sidabravo seniūnas Vidmantas Blužas. Prieš metus laiko Vidaus reikalų ministrės konservatorės Agnės Bilotaitės įsakymu bendrapartiečiui vieneriems metams buvo pratęsta kadencija. Pagal Valstybės tarnybos įstatymą, seniūnai galėdavo pasirinkti laiką, kada išeis į pensiją. V.Blužas, kol Savivaldybės administracijai vadovavo jo bendrapartietė Jolanta Margaitienė, sutiko dar vienerius metus dirbti seniūnijoje.

Pernai pasikeitus valdančiajai daugumai rajone, nuspręsta seniūno V.Blužo paslaugų atsisakyti. Savivaldybės meras Kazimieras Račkauskis ir tiesioginė seniūno vadovė Savivaldybės administracijos direktorė Eglė Ivanauskytė kartu su mero pavaduotojais Jurgita Sidariene ir Vytautu Krikščiūnu su gėlėmis išlydėjo V.Blužą į užtarnautą poilsį.

Portalo žiniomis, nuo 1997 metų seniūno pareigose dirbančiam V.Blužui dar buvo svarstoma pratęsti kadenciją, tačiau to nebuvo padaryta. Tarnybą pabaigusiam V.Blužui buvo išmokėta dviejų mėnesių dydžio išeitinė kompensacija, sudaranti beveik 5 400 eurų sumą. Išeitinė kompensacija seniūnui priklauso pagal Valstybės tarnybos įstatymą.

Dabar jau Sodros “klientu” tapęs V.Blužas neatmeta galimybės dalyvauti politikoje. Beje, pedagoginį išsilavinimą turintis buvęs valstybės tarnautojas su konservatorių sąrašu kandidatavo į Tarybą 2011 ir 2015 metais, bet likdavo už brūkšnio. Labiausiai šis konservatorių partijai priklausantis valdininkas išgarsėjo prieš keletą metų, kai darbo metu buvo prigautas neblaivus.

V.Blužą su tarnybos pabaiga pasveikino bendrapartiečiai Seimo narys ir jo padėjėja.
A.Čepononio nuotrauka.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia