Iš darželio – į ligoninę: sužalotas dvimetis darželinukas

1
1805

 

Šiaulių policijos pareigūnai aiškinasi, kas sumušė ar kitaip sužalojo dvejų metų vaiką. Pirminiais duomenimis, darželinukas galėjo būti sužalotas Šiaulių darželyje „Žiogelis“.

„Apie galimą sužalojimą darželyje mums pranešė medikai, kai į juos kreipėsi mama su vaiku. Pareiškimą policijai mama parašė vakar. Daugiau informacijos paaiškės tyrimo eigoje“, – teigia Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Gailutė Smagriūnienė. Pasak policijos, vaiko kūnas nusėtas kraujosruvomis, vaikas iš darželio atvežtas į Moters ir vaiko kliniką. Vaikas gydymo įstaigoje buvo apžiūrėtas, suteikus būtinąją pagalbą jis išleistas namo.

Darželio, kuriame galimai įvyko šis įvykis, direktorė teigia dar nežinanti visų įvykio aplinkybių.

„Šiuo metu yra paimti paaiškinimai iš auklėtojų. Sunku kažką vertinti, daugiau informacijos neturiu. Šios auklėtojos yra jauno amžiaus“, – teigė darželio direktorė.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo. Darželio administracija oficialaus pranešimo iš policijos ar vaiko teisių specialistų dar nėra gavusi. Versija, kad pranešimas gali būti šmeižto pobūdžio, dar neatmesta, kaip nepagrįsta.

0 0 votes
Article Rating
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
smalsu
smalsu
1 year ago

kuom viskas baigesi?