Išankstinis balsavimas savivaldybėse baigėsi

0
343

Šiandien 20.00 valandą užsidarė savivaldybėse veikusios apygardų komisijos. Radviliškio rajone norintys iš anksto atiduoti savo balsą tai galėjo padaryti Dariaus ir Girėno gatvėje esančioje buvusioje mokykloje. 

Prieš aštuntą vakaro rinkimų patalpoje buvo ramu. Vienas paskutiniųjų balsuoti atėjo Saulius Luščikas, Radviliškio rajono savivaldybės Tarybos Biudžeto, ekonomikos ir ūkio komiteto pirmininkas.

Preliminariais duomenimis, trečią dieną balsavo daugiausiai rinkėjų, virš 700. Per tris dienas balsą už kandidatus į prezidentus bei referendume už dvigubą pilietybę atidavė 1838 rinkėjai.

Vyksta vokų skirstymas pagal apygardas ir apylinkes.

Neišvengta ir smulkių nesklandumų. Viena radviliškietė atsisakė balsuoti sužinojusi, kad į didįjį balsavimo voką yra įdedama informacija apie ją. Rinkėja įtarė, kad tokiu būdu bus sužinota, kaip jį balsavo, todėl paskutinę minutę atsisakė balsuoti.

Rytoj ir poryt rinkimų komisijų nariai vykdys balsavimą namuose ir spec. punktuose. Sekmadienį bus pagrindinė rinkimų diena, kai rinkėjai balsuos LR Prezidento rinkimuose ir referendume.

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia