Išlaisvinta įkaite laikyta radviliškietė – prieš moterį buvo naudotas smurtas

0
865
Radviliškio policija aiškinasi, kas primušė girtą radviliškietį Taikos gatvėje.

Praėjusi savaitė vienai radviliškietei virto košmaru – ją per prievartą kelias dienas įkalinę laikė du vyrai. Be to, jie fiziškai smurtavo prieš 1968 metais gimusią moterį – smurtautojai net sukėlė pavojų jos gyvybei.

Motiną iš nusikaltėlių nagų išgelbėjo dukros. Jos ieškojo pradingusios savo mamos, o ją surado pas 1981 gimusį kaimyną, pas kurį buvo ir kitas vyras, gimęs 1989 metais. Dviejų vyrų sudaužytą moterį šeštadienio popietę paguldė į Radviliškio ligoninę.

Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto laisvės atėmimo. Policija kol kas neapklausė nukentėjusiosios. Taip pat laisvėje vaikšto ir du vyrai, įtariami moters sumušimu ir laisvės atėmimu – pareigūnai jų nesulaikė.

Tarp sausio 12 d. ir sausio 15 d. Radviliškio r., bute, vyras, gim. 1981 m., ir vyras, gim. 1989 m., naudodami fizinį smurtą, laikė moterį, gim. 1968 m., pieš jos valią, sukeldami pavojų jos sveikatai ir gyvybei. Nukentėjusioji dėl daugybinių kūno sužalojimų 2022-01-15 14.30 val. buvo atvežta į Radviliškio ligoninę.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia