Izoliacijos sąlygos primena karcerį

0
1661
Pasiryžusių saviizoliacijai laukia nemenki išbandymai.

Sugrįžusiųjų į Radviliškį ir nusprendusių vardan visuomenės saugumo izoliuotis, dar nežino, kokios laukia savivaldybės paruoštos sąlygos. O jos greičiau primins kalėjimo izoliatorių nei komfortiškas sąlygas. Suprantama, kad niekas nesitiki 5 žvaigždučių viešbučio aptarnavimo, bet elementarūs dalykai kaip švara, stalas ar kėdė, yra privaloma.

Tokių sąlygų nesitikėjęs radviliškietis netruko apsispręsti, ką toliau daryti – atsisakė tokių savivaldybės paslaugų.

Su redakcija susisiekęs radviliškietis, kuris norėjo likti neįvardintas, rašė: „Pirmadienį grįžau iš Norvegijos. Nors ir gerai jaučiuosi, vis dėlto nutariau save izoliuoti porai savaičių vardan artimųjų. Po ilgų mėginimų susisiekti duotais ekstremalių situacijų telefono numeriais ir išaiškinus kas ir kaip, man suteikiamas “ izoliatorius“. Jame pabuvus nei pusės valandos, per draugus, kurie išvykę, bet dar nesugrįžę, persikėliau pas juos. Informavau, padėkojau ir atlaisvinau man suteiktą izoliatorių.“

Spaudos konferencijos metu meras Antanas Čepononis teigė, kad Radviliškio rajono ekstremalių situacijų komisijos operacijų centras disponuoja apie 100 būstų, kur būtų galima izoliuotis apsistoti iš užsienio atvykusiems radviliškiečiams. Atstovė spaudai Eligija Zoltnerienė patvirtino, jog Savivaldybė imasi visų priemonių, kad saviizoliacijos metu esantys radviliškiečiai jaustųsi komfortiškai.

Tačiau su tokiu „komfortu“ nesutinka Norvegijoje, statybos įmonėje dirbantis radviliškietis. Jis paprasčiausiai buvo pakraupęs išvydęs jam duotą būstą: „Nei kėdės, nei stalo, dujinė viryklė paversta pelenine. Dviems savaitėms pasilikus tokiam būste galima susirgti depresija.“

„Izoliatoriaus“ dujinė.

 

 

 

 

 

 

 

„Izoliatoriaus“ lova.

Šiuo metu Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Margaitienė yra karantine. Jos vyras Sigitas turi verslo ryšius su Rusija, todėl vienas aukščiausių rajono valdžios pareigas užimančių asmenų darbe nebus keliolika dienų.

J.Margaitienė karantine
0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments