J.Juškaitė – naujoji kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyriaus vedėja

1
893
Konservatorių partijai priklausanti ir pedagoninį išsilavinimą turinti J.Juškaitė pelnė konservatorės J.Margaitienės palankumą.

Šiandien Radviliškio rajono savivaldybės administracija informavo, kad direktorė J.Margaitienė Justę Juškaitę pasirinko vadovauti Kultūros, paveldosaugos ir turizmo skyriui. Konkursas įvyko po to, kai Taryba mero Vytauto Simelio iniciatyva šį skyrių atskyrė nuo Švietimo ir sporto skyriaus.

J.Juškaitė kelerius metus vadovavo Baisogalos kultūros centrui, kuriame, beje nesusitvarkė su kolektyvu. Ten nuolat kildavo skandalai ir intrigos, į kurių sprendimą būdavo įvelta ir aukščiausia rajono valdžia.

Antroji kandidatė buvo Lina Mončauskienė, kuri yra minėto skyriaus vedėjo pavaduotoja. Ji ir jos vyras Ernestas Mončauskas išstojo iš TSLKD, ir tai laikoma priežastimi, kodėl J.Margaitienė pasirinko J.Juškaitę. Jai, kaip sako meras Vytautas Simelis, direktorė ir sukūrė prielaidas, nes į kvalifikacinius reikalavimus įtraukė pedagoginį išsilavinimą taip atverdama galimybę kandidatuoti ir buvusiai Baisogalos kultūros centro direktorei.

2.8 4 votes
Article Rating
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vingių Jonas
Vingių Jonas
1 month ago

Puiki specialistė, gal pagaliau gaus gerą kolektyvą..