J.Margaitienė bando susidoroti su skiepytis nenorinčia valstybės tarnautoja

0
1592
Bendraudama su meru ir skyrių vedėjais, J.Margaitienė pabrėžė, kad valstybės tarnautoja turės pasirinkti: skiepytis ir likti darbe ar nesiskiepyti ir nebedirbti.

Radviliškio rajono savivaldybės administracijai vadovaujanti Jolanta Margaitienė neslėpė, kad jos vadovaujamoje įstaigoje yra bent vienas valstybės tarnautojas, nenorintis skiepytis. Portalo duomenimis, tai yra Lena Skriptienė, kuri nuo 2017 metų eina tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorės pareigas. Tai paaiškėjo per praeitos savaitės susitikimą su savivaldybės meru Vytautu Simeliu ir jo pavaduotoju Vytautu Krikščiūnu. Taip pat ir rajono vadovas V.Simelis tikino, kad ji turės rinktis.

Anot J.Margaitienės, valstybės tarnautoja yra pareiškusi norą dirbti nuotoliniu būdu, tačiau toks sprendimas netenkina vadovybės. Todėl, kaip patviravo administracijos direktorė, L.Skriptienė privalės rinktis: arba skiepytis ir toliau dirbti administracijoje, arba išeiti iš darbo, nes esą nuotolinis darbas nesanti išeitis. Kalbinta valstybės tarnautoja L.Skriptienė atsisakė ką nors komentuoti pasiūlydama kreiptis į administraciją.

L.Skriptienei yra nelengvas pasirinkimas – skiepytys ir likti dirbti arba ieškotis kito darbo, jei nesiskiepis nuo COVID-19 ligos.

Lietuvos statistikos departamento duomenimis (rugpjūčio 16 dienos), Radviliškio rajono savivaldybės administracijoje dirba 105 asmenys ir jau pasiskiepijusių skaičius yra 80-89 procentai. Palyginti skirtingų įmonių ar įstaigų skiepijimosi duomenis galima čia.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments