J.Margaitienė nubaudė Šaukoto seniūną

0
882
J.Margaitienė nepasigailėjo bendražygio - seniūnas buvo nubaustas už tarnybinio transporto naudojimąsi.
J.Margaitienė nepasigailėjo bendražygio - seniūnas buvo nubaustas už tarnybinio transporto naudojimąsi.

Praeitą savaitę Antikorupcijos komisijos posėdyje buvo nagrinėjama tarnybinio transporto naudojimas asmeniniam naudojimui problematika. Korupcijos prevencija užsiimanti komisija buvo priversta reaguoti į rajono gyventojo skundą dėl Šaukoto seniūno Vidmanto Tamošiūno važinėjimosi tarnybiniu transportu ne tarnybos tikslais.

Be to, valdininkas įkliuvo ir į VTEK akiratį. Tiesa, etikos sargai iš Vilnius V.Tamošiūną svarstymui perdavė jo tiesioginiam viršininkui – Administracijos direktorei Jolantai Margaitienei. Šios sudaryta komisija, kuriai vadovauja Arnoldas Matuzevičius, bendražygio nepasigailėjo – seniūnas pripažintas pažeidęs įstatymą ir nubaustas.

Tiesa, nors Antikorupcijos komisijos buvo prašyta atsižvelgti į sisteminius administracijos pažeidimus tarnybinio transporto naudojimo, pirmininko Sauliaus Luščiko vadovaujami nariai apsiribojo tik vieno Šaukoto seniūno atvejo svarstymu.

Galima pastebėti, kad Radviliškio valdininkų ir politikų noras naudotis tarnybiniu transportu asmeniniais tikslais yra plačiai žinomas. Įstatymo reikalavimų nepaiso net aukščiausi savivaldos vadovai – praeitos kadencijos mero pavaduotojas socialdemokratas Kazimieras Augulis įkliuvo, kai jam priskirtu automobiliu vežiojo sūnų Donatą per jo vestuves.

 

Palikti komentarą

avatar