Juodasis penktadienis: TOP 5 slaptos pardavėjų manipuliacijos pirkėjais

0
329

Išvengti įvairiausių manipuliacijų pirkėjais beveik neįmanoma, nebent tik tuo atveju, jei nuspręstume ignoruoti juodąjį penktadienį. Visgi, jei jau nusprendėme apsipirkti, vertėtų žinoti dažniausiai naudojamus prekybininkų triukus.

  1. Tikriausiai ne vienas iš mūsų yra atkreipęs dėmesį ir į gana šablonišką prekių išdėstymą skirtingų prekybos tinklų parduotuvėse. Tai tikrai nėra atsitiktinumas. Prekių kainos, kurias matote savo akių lygyje, niekada nebus mažiausios.
  2. Dar vienu triuku, galinčiu it masalas vilioti pirkėjus, gali būti pustuštės lentynos. Jeigu matome, kad vienos ar kitos prekės parduotuvėse liko labai nedaug, įsijungia noras ir pačiam būtinai jį nupirkti. Matant, kad pasiūla ribota, mums atrodo, kad tas produktas yra labai geras, jį įvertino kiti vartotojai jį išpirkdami.
  3. Parduotuvės naudoja daugybę triukų tam, kad užmaskuotų tikrąją nuolaidą. Daugelis parduotuvių padidina kainas likus kelioms savaitėms iki išpardavimo, o tada jas sumažina 10–15 proc. Norėdami neapsirikti išpardavimo metu, turite iš anksto išstudijuoti parduotuvės kainų politiką ir žinoti prekių kainą iki išpardavimo.
  4. Buitinės technikos prekes geriau pirkti vasarą, nes tuomet kaina yra palankesnė. Gamintojai parduoda senus elektronikos prekių modelius prieš išleidžiant naujus rudenį.
  5. Pirkėjai gali būti maustomi ir elektroninėse parduotuvėse. Čia kainas patikrinti bus kur kas lengviau. Naudodami trečių šalių įrankius, galite patikrinti pasirinktos prekės kainą ir peržiūrėti visą jos kainos istoriją. Vienas tokių įrankių yra „Helium10“. Atsisiuntus nemokamą „Chrome“ naršyklės papildinį, galėsite matyti prekės kainos istoriją. Tereikia užeiti į prekės kortelę ir puslapio viduryje matysite prekės kainos istorijos grafiką. Grafike yra trijų skirtingų spalvų kreivės, iš kurių jums aktuali yra mėlyna. Tai ir yra kainos istorija.

Palikti komentarą

avatar