Liūdnai pagarsėję “Juodeliai” ieško naujo gamybos vadovo Radviliškyje: žadamas solidus atlyginimas

0
4431
Dovanos

Praėjusį penktadienį CV banko puslapyje pasirodė skelbimas, kad medienos perdirbimo įmonė “Juodeliai” ieško naujo gamybos vadovo Radviliškio padaliniui. Vos prieš tris dienas pasirodžiusiu skelbimu susidomėjo daugiau nei 630 žmonių, o atlyginimas nurodomas nuo 2500 iki 4133 eurų, neatskaičius mokesčių. Remiantis Sodros skaičiuokle, “į rankas” būtų nuo 1518 iki 2500 eurų per mėnesį. Tiesa, atsakomybės yra daug ir konkretus atlygis priklauso nuo rezultatų ir paties asmens.

Įmonės Radviliškio padalinyje dirba apie 170 žmonių, bet personalo kaita yra milžiniška. Tačiau ieškodami naujo gamybos vadovo Radviliškyje esančiam gamybos cechui “Juodelių” atstovai skelbime nurodomo darbo pobūdį: jis apima gamybinio cecho gamybos proceso priežiūrą ir koordinavimą, produkcijos kokybės užtikrinimą, atsakomybę už veiklos rezultatus, nepertraukiamos gamybos užtikrinimą, darbuotojų valdymą ir jų motyvavimą, bei darbo organizavimą.

Naujam vadovui “Juodeliai” taip pat pateikia ir nemažus reikalavimus. Radviliškio padaliniui vadovausiantis žmogus turi turėti vadovavimo darbuotojų grupei patirtį, suprasti gamybos procesų valdymą, gebėti planuoti ir organizuoti, greitai reaguoti į besikeičiančius gamybinius procesus. Taip pat privalo gerai dirbti su kompiuteriu. Įmonei svarbu ir asmens atsakingumas, bet nepamirštama ir orientacija į darbo rezultatą. Tiesa, ankstesnė vadovaujančio darbo patirtis medienos apdirbimo pramonėje ir LEAN patirtis laikomi kaip papildomi privalumai, bet ne reikalavimai.

Paklaustas, kodėl ieškoma naujo gamybos vadovo, dabartinis Radviliškio padaliniui vadovaujantis Egidijus Semaška teigė kylantis karjeros laiptais, todėl vieta ir atsilaisvinusi. Jis paneigė, kad naujo vadovo paieškos kaip nors susijusios su nelaimingais atsitikimais jo vadovaujamame padalinyje. Tačiau nesiryžo komentuoti, kodėl įvyko paskutinis nelaimingas atsitikimas prieš kelias dienas. Anot E.Semaškos, prokuratūra atlieka tyrimą, todėl jis nesileis į apsvarstymus.

 

 

Ankstesnis straipsnisVėjas ant šono paguldė autobusų stotelę
Kitas straipsnisKontrabandą vežė į Šiaulių turgavietę, bet pričiupo pareigūnai (video)

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia