“Juodelių” darbuotojas nesilaiko karantino privalomų sąlygų

0
4541
Juodeliuose dirbantis T.Lukošius nepaiso reikalavimų dėl karantino.

Pasak netoli Radviliškio miesto esančio Karčemų kaimo gyventojų, medžio apdirbimo įmonės “Juodelių” Radviliškio padalinyje dirbantis Tomas Lukošius nesilaiko karantino. Anot Karčemų kaime gyvenančiųjų, jaunuolio mergina Evelina P. šeštadienį grįžo lėktuvu iš Škotijos, tačiau reikalavimų dėl saviizoliacijos visiškai nepaiso. Maža to, merginą su mažu vaiku iš oro uosto parvežė pažįstamas jaunuolis, o ji pati vakar apsipirko vietinėje parduotuvėje. Tuo tarpu T.Lukošius šiandien kaip įprastai nuvyko į darbą kitoje Radviliškio miesto pusėje įsikūrusioje darbovietėje.

Su įmonės “Juodeliai” Radviliškio padalinio gamybos vadovu Egidijumi Semaška susisiekti nepavyko. Marijampolėje įsikūrusios pagrindinės būstinės administratorės pareigas einanti Simona Stočkienė situacijos nekomentavo, tačiau neslėpė nustebusi dėl tokių darbuotojo veiksmų. Ji pažadėjo vadovams perduoti informaciją dėl galimo karantino sąlygų nesilaikymo, bet neatskleidė, ar įmonėje dirba T.Lukošius, pasak jos, tai vidinė įmonės informacija.

Susisiekti nei su T.Lukošiumi, nei su Evelina J. nepavyko. Yra žinoma, kad abu jie dabar gyvena pas T.Lukošiaus tėvus. Be to, anot kaimo žmonių, vakar jaunuolių ir tėvų aplankyti atvyko ir teta iš Vėriškių kaimo. Tačiau šią informaciją griežtai paneigė Vėriškių kaimo parduotuvėje dirbanti teta – ji teigė, kad tą dieną ji iškylavo su šeima miške ir nebuvo lankyti sugrįžusios giminaičio draugės.

Policija praneša, kad per praėjusią savaitę Radviliškio rajone buvo gauti net 23 pranešimai apie karantino taisyklių nesilaikymo atvejus. Kiekvienu atveju visiems priminta, kokia gresia atsakomybė už privalomų nurodymų nesilaikymą.

Palikti komentarą

avatar