“Juodelių” Radviliškio padalinyje nutylėtas nelaimingas atsitikimas

1
6973
Juodelių įmonės Radviliškio padalinyje dažni darbuotojų skundai dėl darbų saugos pažeidimų.

“Už galvos plaukų įtrauktas į medžio apdirbimo mechanizmą veidą susižalojo UAB “Juodeliai” Radviliškio padalinio darbuotojas”, – taip portalui teigė vienas šaltinis. Kiti tvirtina, kad sužalojimas įvyko kitokiomis aplinkybėmis, bet sužaloto jaunuolio artimųjų teigimu, tikras stebuklas, kad jis apskritai liko gyvas. Vasario 9 dieną įvykusio nelaimingo atsitikimo darbe metu vaikinui buvo išmušti keli dantys, sulaužyti veido kaulai ir labai stipriai sutrenktos smegenys. Patirtus galvos ir kūno sužalojimus jis gydėsi Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Portalo žiniomis, šiuo metu darbuotojas gydosi sanatorijoje.

Tiesa, dėl nežinomų priežasčių nelaimingas įvykis nepažymėtas nė vienose spec. tarnybų suvestinėse. Dalis radviliškiečių ir net buvusių įmonės darbuotojų įtaria galimų valstybinių institucijų ir įmonės neteisėtus veiksmus, ko pasėkoje medžio apdirbimo įmonė išvengia baudų. Portalo duomenimis, per pastaruosius keletą mėnesių nukentėjo bent keli darbuotojai, tačiau apie tai nėra jokios informacijos. Dar vienas įvykis, kai ant darbuotojo užkrito sunkus krovinys, tačiau ir šis įvykis niekur neminimas.

Ši įmonė pagarsėjusi mirtinais įvykiais bei nelaimingais atsitikimais ir sunkiomis darbo sąlygomis. Viešoje erdvėje galima rasti daug informacijos apie pradėtas bylas dėl nesaugių darbo sąlygų bei nelaimingų atsitikimų. Be to, www.rekvizitai.lt ir kituose internetiniuose puslapiuose publikuojami buvusių darbuotojų skundai dėl itin atsainaus vadovaujančias pareigas einančių vadovų požiūrio į darbų saugą. Įmonės atstovų buvo paprašyta pakomentuoti pastarąjį įvykį, kol kas iš įmonės jokio atsakymo niekas nepateikė. Su įmone nepavyko susisiekti ir telefonu – savaitgaliais administracija nedirba.

 

1
Palikti komentarą

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Slaptas Recent comment authors
newest oldest most voted
Slaptas
Guest
Slaptas

Esu du metus dirbęs šitoje įmonėje, dar ne tiek visko ten vyksta… Žmonės ten nelabai laikomi žmonėmis…