“Juodeliuose” sumuštas darbuotojas – valdžia reikalauja tylėti

0
3534
Juodeliuose dirbantis T.Lukošius nepaiso reikalavimų dėl karantino.

Vakar darbo metu du medžio perdirbimo įmonės “Juodeliai” Radviliškio padalinio darbuotojai sumušė kolegą. Anot sumuštojo artimųjų, muštynėmis pasibaigęs konfliktas kilo dėl palečių keltuvo. Jaunas vyras namo sugrįžo kruvinas, nes esą kolega lenta jam vožė per galvą. Be to, jis buvo dar aptalžytas kumščiais.

Incidentą tyrė darbuotojų vadovai, tad mušeikoms skirti papeikimai. Kodėl Radviliškio gamybos padalinio atsakingi vadovai prigrasino sumuštąjį darbuotoją neviešinti istorijos, nėra žinoma. Anot artimųjų, jam taip pat pasiūlyta nesikreipti į policiją. Matyt blogą reputaciją dėl dažnai atsitinkančių nelaimingų darbo atsitikimų turintys “Juodeliai” nenorėjo dar labiau bloginti savo įvaizdžio. Tad stengėsi, kad ir ši nemaloni istorija neišeitų toliau įmonės teritorijos ribų.

Kodėl susimušė jo vadovaujamo padalinio darbuotojai, nekomentavo gamybos vadovas Radviliškiui Egidijus Semaška, kuris teigė neturintis įgaliojimų. Apie muštynes Radviliškio padalinyje nieko nežinojo įmonės “Juodeliai” personalo vadovė Sonata Misiukevičienė, tačiau nemalonaus incidento nekomentavo ir paprašė kreiptis aukščiau.

Susisiekus su Marijampolėje įsikūrusia pagrindine būstine, buvo pasakyta, kad informacija bus perduota generaliniam direktoriui Ignui Stasiukoniui. Tačiau iki šiol jis komentaro dėl muštynėmis pasibaigusio incidento nepateikė.

Naujausiame savaitraščio „Visuomenės balsas“ numeryje

Palikti komentarą

avatar