Kaip išsirinkti tobulus baldus savo namams?

0
275
Norite savo namus paversti jaukiais, kreipkitės į profesionalus, kurie padės gerais patarimais.
Dovanos

Vieni renkantis baldus namams tariasi su dizaineriais, kurie ne tik išsako savo nuomonę, tačiau ir labai dažnai pateikia aiškias rekomendacijas. Kiti pasikliauja savo nuojauta, kadangi mano, kad tikrai gali be jokio vargo sukurti namus, kuriuose ne tik kiekvienas daiktas yra ten, kur jam ir priklauso, tačiau ir toks, koks labiausiai tinka.

Renkantis baldus namams reikia nepamiršti kelių esminių taisyklių. Jas aptaria ADMA, UAB specialistai.

  • Pirmiausia siūlome nuspręsti, koks stilius bus kuriamas namuose. Tai dažniausiai padeda ne tik greičiau rasti tinkamus baldus, tačiau ir kitus akcentus, galiausiai, apgalvoti spalvas bei kitas smulkmenas.
  • Taip pat renkantis baldus reikia žiūrėti – kur jie stovės. Tai yra, geriausia ant popieriaus lapo surašyti patalpų išplanavimus ir teoriškai nuspręsti – kokie baldai kur reikalingi. Taip pat dažniausiai paieškos bus greitesnės, jeigu išsimatuosite erdves.
  • Renkantis baldus taip pat siūlome apgalvoti – koks yra jūsų biudžetas. Kiek galima skirti kiekvienam kambariui ir tuo pačiu kiekvienam baldui. Štai sėdimiems baldams geriausia netaupyti, kadangi tiek lova, tiek sofa turi būti labai patogi. Tuo tarpu valgomojo stalo kokybė, kad ir kokia yra svarbi, tačiau ne tokia reikšminga, kaip minėtos miegamojo lovos.
  • Iškart reikia nuspręsti – ar Jums labiausiai tinka baldai, kurie yra gaminami pagal asmeninius poreikius, tiksliai Jums, ar įsigysite jau pagamintus. Dažniausiai antrasis variantas yra pigesnis, tačiau ne visada įmanomas. Ypač, kai namo projektas yra netradicinis.
  • Galiausiai, rinkitės pagal intuiciją. Kadangi šiuo metu daugelis žmonių baldus perka internete – galima labai patogiai, vienu metu peržiūrėti labai daug opcijų ir tiesiog vertinant iškart žiūrėti, kuris baldai Jums labiausiai patinka. Juk tai ir yra, kad vieni traukia labiau nei kiti. Būtina pasitikėti savo intuicija.

Gera, kad visi daiktai, kurie yra namuose – ten, kur ir turi būti. Taip pat tokie, kokie gražiausiai dera interjere ir tuo pačiu padeda kurti harmoningus namus, kuriuose yra gera būti. Tokių kūrimas reikalauja laiko, tačiau galiausiai uždėjus paskutinį potėpį – rezultatas tikrai pranoks lūkesčius.

 

Ankstesnis straipsnisŠeduvoje apvogta maitinimo įmonė – policija pradėjo tyrimus dėl vagysčių
Kitas straipsnisLaisvės alėjoje lakstė girtas radviliškietis

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia