Kas yra įmonės registracijos adreso keitimas ir kada jis atliekamas?

0
360
Kad įmonės perregistravimas nekeltų didelių bėdų, viską reikia daryti pamažu ir iš eilės.

Įmonės kūrimas reikalauja ne tik daug pastangų, tačiau ir žinių. Ne veltui geriausia yra kreiptis į specialistus, kurie gali padėti Jums sutaupyti daug laiko ir užtikrinti, kad esminiai verslo steigimo žingsniai bus atlikti tinkamai. Juk gera pradžia yra pusę darbo!

Kokie biurokratiniai sunkumai gali iškilti steigimo metu arba jau įsteigus, kai reikia pertvarkyti tam tikrus dokumentus? Vienas jų įmonės registracijos adreso keitimas, kuris taip pat turi būti paliekamas savo sferos specialistams.

Įmonės registravimo vieta

Pirmiausia reikia suprasti, kad galimas įmonės registravimo pastatas – nebūtinai turi būti komercinės paskirties. Registruoti arba perregistruoti įmonę galima ir gyvenamosiose patalpose, gamybinės paskirties ir panašiai. Svarbiausia, kad toms patalpos būtų priskirtas joms kurtas unikalus Registrų centro suteiktas numeris.

Kiekviena įmonė privalo turėti fizinį adresą. Jis yra įtraukiamas  registruotų įmonių sistemą. Naudojamas kaip pagrindinis ir korespondencijos siuntimui, ir kitoms funkcijoms, kad adresas turi realiai egzistuoti ir verslas turi tose patalpose „veikti“.

Įmonės registracijai reikalingi dokumentai

Jeigu įmonės patalpos bus nuomojamos – pirmiausia reikia pasirūpinti tų savininko sutikimu. Jame turi būti pažymima, jog jis sutinka, kad čia būtų vykdoma kokia nors veikla. Jeigu įmonė bus registruojama patalpose, kurios priklauso fiziniam asmeniui – reikia, kad raštiškas jo sutikimas būtų patvirtintas notaro. Galiausiai, jeigu patalpos priklauso daugiau nei vienam žmogui – reikia visų jų sutikimo dėl veiklos vykdymo šioje vietoje.

Kiek sudėtingiau yra tuomet, kai patalpos priklauso juridiniam asmeniui. Tuomet sutikimo reikia ne tik iš turto savininko, tačiau ir įmonės vadovo. Tik nereikia notaro patvirtinimo.

Registracija internetu

Visada geriausia samdyti specialistus, kurie atliks registracijos arba įmonės vietos keitimo darbus. Galėsite būti ramus, kad viskas atlikta taip, kaip reikia. Buhalteriai, kurie teikia tokias paslaugas, dažniausiai viską sutvarko internetu, tad verslininkui nereikia vykti iki tam tikro biuro. Registracijos adresas tikrai nėra sudėtingas. Žinoma, procesas gali reikalauti daugiau laiko, kai patalpos yra pirktos su paskola ar panašiai. Tačiau ir tokiu atveju – viskas yra sutvarkoma.

Partnerių turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia