Komisariatą nusiaubęs recidyvistas geidė laisvės

0
871

24 paros belangėje už apgadintą komisariato turtą nuteistajam radviliškiečiui Egidijui Duršlikui pasirodė gerokai per griežta bausmė. Vyras apskundė nuosprendį, prašydamas jam skirti viešuosius darbus ar kitą švelnesnę bausmę. Teismas niekaip nepatikėjo, kad 21-erių metų bedarbis bus nusiteikęs dirbti.

Agresyvus ne tik komisariate

E.Duršlikas nuteistas už tai, kad sausio 22 d., šiek tiek po vidurnakčio, tyčia sugadino Radviliškio rajono komisariato lauko durų apsaugines žaliuzes bei kėdę. Už tai skirtas ne tik areštas – jaunuolis įpareigotas atlyginti komisariato patirtus nuostolius  – 231,33 Eur.

Radviliškietis komisariate atsidūrė dėl, to kad Kovo 6-osios naktį, apie puse keturių, pagalbos į pareigūnus kreipėsi šio vaikino močiutė, išsigandusi jo agresyvaus elgesio. Anūkas kėlė triukšmą, 68 metų moterį įžeidinėjo necenzūriniais žodžiais, o į perspėjimus nusiraminti nereagavo.Kai atvyko patruliai, triukšmadario močiutės bute jau nebebuvo. Jis rastas miegantis daugiabučio namo, kuriame gyvena močiutė, laiptinėje. Žmogus nuo alkoholio visai nesiorientavo aplinkoje, griuvinėjo. Jam buvo nustatytas sunkus – 2,7 prom. girtumas.

Nuteistasis savo apeliaciniame skunde išsakė aiškius savo pageidavimus, kodėl Šiaulių apylinkės teismo, Radviliškio rūmų nuosprendis turėtų būti pakeistas – jam tiktų, jei už nusikaltimą būtų paskirti viešieji darbai ar laisvės apribojimas. 

Pasiųstas už grotų

Šiaulių apygardos teismas neįžvelgė priežasčių, dėl kurių E.Duršlikui galėtų būti skiriama švelnesnė bausmė. Įvertinta ir tai, kad praeityje jis buvo teistas 14 kartų, tarp jų ir už nusikalstamas veikas nuosavybei.

„Vien tik nuteistojo interesus ir pageidavimus atitinkančios bausmės paskyrimas akivaizdžiai neatitiktų ne tik bausmės paskirties, bet ir teisingumo principo įgyvendinimo“, – pasisakė Šiaulių apygardos teismas. Kaip E.Duršlikui pavyks atlyginti žalą, neaišku. Šiuo metu jis yra bedarbis, registruotas darbo biržoje, gauna vos 178 Eur pašalpą, turi nepilnametį vaiką. 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia