Koronaviruso pandemijos kaip nebūta – masiškai plūstama į Lidl pirkti vištų ir žaislų

0
1881
Viena pirkėja nusprendė nusipirkti net penkis broilerius.
Įsigyk bilietusKETBILIETAI

Nepaisant nesibaigusios pandemijos, žmonės jau nuo ankstyvo ketvirtadienio ryto plūsta į Radviliškio LIDL parduotuvės atidarymo šventę. Patys kantriausieji neslepia ne tik išsiilgę švenčių, bet ir nemokamų gardumynų. O kur dar visokiausios specialios akcijos…

Ypač masino broileriai

Pirmieji klientai kantriai laukė eilėje, niekas nesistumdė. Nors įprastai naujos LIDL parduotuvės atidarymo proga žmonės yra vaišinami spurgomis, šįsyk žmonės vietoj jų buvo vaišinami šokoladu ir kava. Tokia atrakcija labai masino ne tik pensinio amžiaus žmones, kuriems labiau rekomenduojama likti namuose, bet ir mokyklinio amžiaus vaikus.

Dažnas pirkėjas į naują parduotuvę vyko be iš anksto sudaryto prekių sąrašo. “Ieškome kažko kitokio”, – neslėpė kalbinti pirkėjai. Daugelio pirkėjų įpročiai buvo panašūs – masiškai graibstyti viščiukai broileiriai, kurių kilogramas kainuoja 0,99 Eur, lėlių nameliai, bananai ir kepiniai.

Panašūs įpročiai

Patiems pirmiesiems pirkėjams apsipirkti neprireikė nė 10 minučių. “Jau iš anksto buvo splanavusi dukrai Kalėdoms dovanų nupirkti lėlių namelį”, – pirkiniu džiaugėsi pirkėja Raminta. Jos visų įsigytų prekių vertė siekė 63 eurus. Moksleivis Martynas iš parduotuvės išėjo tik su vieninteliu pirkiniu – šviežut šviežutėlė spurga.

“Iš pamokų tikrai nebėgau, buvo laisva. Man patinka apsipirkinėti Lidle, ypač proteininiai sūreliai”, – pažymėjo moksleivis. Tiesa, buvo ir nusivylusių – tokių, kurie pasivaikščioję po parduotuvę taip nieko ir neįsigijo. “Neradau kažko neįprasto, viskas tas pats”, – apmaudo neslėpė senjorė.

“Plėtrą tęsiantis prekybos tinklas „Lidl“ lapkričio 19 dieną atidarė pirmąją parduotuvę Radviliškyje, kuri įsikūrė adresu Gedimino g. 35. Ši parduotuvė buvo pirmoji, kurią „Lidl“ atidarė karantino metu, todėl atidarymo rytą pagrindinis dėmesys buvo sutelktas saugiam apsipirkimui”, – komentavo Lina Skersytė, Lidl atstovė spaudai.

Čia galite pasižiūrėti kaip plūsta pirkėjai.

TvirtovėLtvirtovės pramogos

Palikti komentarą

avatar