Liepsnose sudegė žmogus: galėjo bandyti slėpti nusikaltimą

0
1059
Pasak gaisrininkų, liepsnos kilo dėl neatsargumo. Bet pakiršiniečiai mano, kad gaisras galėjo būti sukeltas tyčia.

Penktadienį Pakiršinio kaime, viename iš Taikos gatvės esančių daugiabučio butų kilo gaisras. Liepsnose pražuvo vyras, nors kaimynai tvirtina, kad prieš tai Sigitui priklausančiame bute keli asmenys lėbavo.

Atvykę priešgaisrinės ir gelbėjimo tarnybos gaisrininkai gaisrą likvidavo, tačiau 63 metų žmogaus gyvybės išgelbėti nebepavyko. Nors specialistai tikina, kad liepsnos kilo dėl neatsargumo, o policijos pareigūnai nerado smurtinių požymių ant negyvėlio, tačiau neatmetama, kad gaisras galėjo būti sukeltas ir tyčia. Esą, paslėpti nusikaltimo priežastis.

Įvykio liudininkai sakė, kad policija patikrino buto savininko blaivumą, kuris galėjo viršyti net tris promiles. Tiesa, blaivumą patikrino, kai kaimo moterys sukėlė triukšmą, kad girti iš degančio buto pradėjo neramumus kelti. Be to, kažkas net girdėjo buto savininką šaukiantį, kad jam į viską nusispjauti ir jau niekas nebesvarbu.

Kai kurių kaimynų teigimu, gaisras galėjo kilti nuo cigaretės. Vyras mėgo rūkyti savo gamybos suktines. Jų kvapas nuolat tvyrodavo daugiabučio namo koridoriuje ir erzindavo kaimynus. Vyras buvo registruotas Užimtumo tarnyboje ir kas mėnesį iki šiol gaudavo 200 eurų pašalpą, kurios didžiąją dalį išleisdavo svaigalams ir cigaretėms.

Prieš kelias savaites Raseinių rajone būtent tokiu būdu nusikaltėlis padegė namus po to, kai, policijos įtarimu, jis nužudė dvi moteris. Bet išsiaiškinus Pakiršinio gaisro aplinkybes, paaiškės, ar pasitvirtins ši versija.

0 0 votes
Article Rating
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments