“Lizdeika” – 2023 metų naktinio futbolo turnyro čempionai

0
794
2023 metų naktinio futbolo turnyro Radviliškyje nugalėtojai – "Lizdeikos" komanda su treneriu Robertu Škėma. Turnyro organizatoriaus FSK "Radviliškis" nuotrauka.
Dovanos

Keletą metų iš eilės vykstantis naktinis futbolo turnyras Radviliškyje miesto šventės proga pritraukia nemažai komandų ne tik iš Šiaulių, bet ir kitų Lietuvos apskričių. Šiemet dėl Taurės panoro susikauti net 18 komandų. Jose žaidėjai buvo įvairaus amžiaus, nuo mažųjų futbolininkų, kurie pradėjo treniruotis, iki suaugusiųjų, žaidžiančių futbolą net II lygos komandose.

Komandos buvo suskirstytos į tris grupes po 6 ir į aštunfinalį pateko 16 jų. Turnyre geriausiai sekėsi “Grandais” pasivadinusiai ekipai, kurie iki pat finalo taip pat teturėjo vos vieną pralaimėjimą “Šiaulianskiams”. Tuo tarpu “Lizdeikos” jauniesiems futbolininkams, kurių dauguma yra Radviliškio miesto gimnazistai, teko gerokai rimčiau pavargti, kad turėtų galimybę pasivaržyti dėl pagrindinio prizo. Grupių etape “Lizdeika” po baudinių serijos turėjo pripažinti Pakruojo SC stiprumą, tiesa, atkrintamųjų etape šių varžovų keliai ir vėl susipynė. Bet šį kartą “Lizdeika” fortūnai savo laimės nebepatikėjo ir per pagrindinį laiką nugalėjo pakruojiečius ketvirtfinalyje 1-0. Pusfinalyje “Lizdeikos” futbolininkams teko stiprūs varžovai iš Šiaulių – “Šiaulianskiai” iki tol nebuvo patyrę nė vieno pralaimėjimo. Per pagrindinį laiką abiems komandoms nepavyko pasiekti persvaros. Tad vėl prireikė baudinių serijos, kurioje sėkmė šypsojosi “Lizdeikos” ekipai – 2-1.

Į finalą patekę “Grandai” pusfinalyje lengvai susidorojo su “Kesgvyčio” komanda, kuri ilgus metus be rimtos konkurencijos laimėdavo pirmą vietą. Bet jų vienvaldystei atėjo galas jau pernai, kai jie pralaimėjo finale ir išleido taurę iš Radviliškio. Ir šįkart “Kesgvyčio” futbolininkams nepasisekė – pusfinalyje nusileista net 4-2 rezultatu.

Finalą stebėjo patys ištikimiausi, nes jis vyko jau antrą valandą nakties. Kova tarp jaunųjų “Lizdeikos” ir labiau patyrusių “Grandų” vyko išties įtempta, tačiau per visą skirtą pagrindinį laiką nė vienos ekipos žaidėjui taip ir nepavyko pasižymėti. Arčiau pergalės buvo “Grandai”, bet jų atakoms pritrūkdavo vos kelių centimetrų. Pasibaigus pagrindiniam laikui ir esant nulinėms lygiosios, ir vėl prireikė baudinių serijos išsiaiškinti, kas stipriausias. “Grandų” pirmojo žaidėjo smūgį blokavo “Lizdeikos” komandos vartus gynęs Matas Rimkūnas, o radviliškietis vėliau sėkmingu smūgiu nuginklavo “Grandų” vartų sargą taip dėdamas tašką finalą, kuriame šių metų stipriausia ekipa ir tapo “Lizdeika”.

Ankstesnis straipsnisRadviliškio ligoninėje pacientai tiriami pasenusia aparatūra
Kitas straipsnisEdmundas Gaubas – 2023 metų Radviliškio miesto garbės pilietis

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia