„Mano būstas“ nepaleidžia gyventojų

1
619
Radviliškyje prastai vertinamas "Mano būstas" stengiasi neišleisti klientų iš savo įtakos. Tam pasiruošę net bylinėtis teismuose. Įmonės paveiksliukas.

Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmuose nagrinėjama byla. Civilinę bylą iškėlė daugiabučių namų administratorius „Mano būstas“, kuris ginčija Radviliškio rajono savivaldybės administracijos direktorės įsakymus. Jais Jolanta Margaitienė keturių daugiabučių namų administratoriais paskyrė kitus verslo subjektus. Tarp jų yra ir Tarybos nario konservatoriaus Justino Kvėglio „Radviliškio pilnytis“.

Naujosios, Gedimino, Dariaus ir Girėno daugiabučių namų gyventojai balsavimais išreiškė norą pereiti pas kitą administratorių, tačiau „Mano būstas“ kreipėsi į teismą dėl procedūrinių netikslumų. Viktoro Šmito, Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Statybų ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjo pavaduotojo, žodžiais remiantis, „Mano būstas“ apskundė pačią procedūrą, nes esą ne patys gyventojai turėjo suorganizuoti balsavimą, o administracija. Bet, anot valdininko, direktorė įsakymu išpildė gyventojų valią pasirinkti kitus administratorius.

Savivaldybės administraciją į teismą padavusios įmonės „Mano būstas“ atstovai bylos kol kas nekomentavo sakydami, kad turi teismuose labai daug kitų bylų. Taip pat nebuvo linkę daugžodžiauti dėl esamos situacijos palikdami vertinti teismams. Beje, su Radviliškio savivaldybės administracija ši įmonė bylinėjasi ir kituose teismuose kaip Regionų administraciniame apygardos teisme.

Trečiaisiais suinteresuotais asmenimis be „Radviliškio pilnyčio“, kuriam vadovauja Mantas Poškus, buvęs Švietimo sporto vedėjo pavaduotojas, pakviesti yra ir „Adminvalda“ atstovai. Ši įmonė yra Kelmėje veikiantis daugiabučių administratorius. Bylą nagrinėjanti teisėja Daiva Šabanskienė sujungė keturias bylas į vieną, bet kol kas nepaskelbta data, kada prasidės teisminis bylos nagrinėjimas.

5 3 votes
Article Rating
guest
1 Comment
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Vidas
Vidas
19 days ago

Matėme jau kaip būstas organizuoja dujų balionų keitimo balsavimą. Su būsto iniciatyva jokie balsavimai neįvyksta, tik dėka veiklių gyventojų įmanoma pastūmėti namo reikalus į priekį.

Po noro trauktis pagerėjo būsto aptarnavimo kokybė ir sumažėjo aptarnavimo mokesčiai, bet tik laiko klausimas, kada toks pagerėjimas pasibaigs.

Gyventojai pareiškė norą keisti administratorių, prašau gerbti jų pasirinkimą, nes gyventojai yra Mano būstas darbdaviai ir būstą atleidžia iš pareigų ir nenori jam daugiau mokėti pinigų.

Pagarbiai, „Mano būstas“ atsisakę gyventojai.