Mončausko-Siegel byla dėl skolos bus nagrinėjama iš naujo

0
1559
Žvėrelių "mylėtojo" vargai dėl organizuojamų edukacinių renginių gamtoje neužsibaigė - byla grąžinta atgal į apylinkės teismą.
Dovanos

Šiaulių apygardos teismas panaikino apylinkės teismo sprendimą, pagal kurį E.Mončauskui nebūtų reikėję grąžinti keliolikos tūkstančių eurų V.Siegel įmonei už Laurynui Suodaičiui suteiktas paslaugas. Šias paslaugas E.Mončausko sesuo advokatė Monika Kaluževičienė pristatė kaip edukacinius renginius gamtoje, nors vietiniai pusę lūpų šneka apie galimas “nelegalias medžiokles.”

Nors apylinkės teismo teisėjas Augustinas Mitkus ir tikino, kad ginčas kilo tik dėl to, ar pervesti pinigai už atliktas paslaugas, ar ne. Temidės tarnas palaikė E.Mončausko ir jo atstovės poziciją, esą paslaugos buvo suteiktos. Bet įmonės MB “Shopbysiegel” pasamdyta advokatė apeliaciniu skundu kreipėsi į apygardos teismą. Šis nusprendė, kad LR vardu sprendimą priėmęs teisėjas A.Mitkus priėmė neteisėtą sprendimą.

Dabar byla perduota yra kitai Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmų teisėjai Editai Jusevičienei. Artimiausias posėdis numatytas birželio 26 dieną. Ką apie tai mano pats E.Mončauskas, nepavyko sužinoti, o įmonės, kuri reikalauja sugrąžinti 14 tūkstančių eurų, atstovai nekomentuoja.

Ankstesnis straipsnisRadviliškio V.Kudirkos progimnazijoje karaliauja sumaištis
Kitas straipsnisTragiškai pasibaigęs šeduvių konfliktas – užpuolikas rastas negyvas

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia