Neatlaikęs šiukšliavežės svorio trūko šulinio dangtis – pro prakirstą baką išsiliejo kuras

0
686
Šermukšnių gatvėje užvažiavęs ant šulinio, šiukšliavežės vairuotojas nemanė, kad bus tokių rimtų bėdų – į vietą atskubėjo ugniagesiai, kurie sutvarkė išsiliejusį kurą.

Vakar į Radviliškyje esančią Radvilų gatvę skubėjo ugniagesiai gelbėtojai. Jų pagalbos prireikė šiukšliavežės „Scania P280“ vairuotojui. Gelbėtojams atvykus į vietą, iš transporto priemonės intensyviai tekėjo kuras.

„Econovus“ įmonei priklausančios šiukšliavežės kuro bakas buvo pramuštas, kai didelių gabaritų sunkiasvorė užvažiavo ant šulinio dangčio – neatlaikęs didelio svorio dangtis trūko į tris dalis ir prakirto kuro baką. Avarijos metu iš pramušto šiukšliavežio bako išsiliejo kuras, todėl kilo pavojus tiek aplinkai, tiek eismo saugumui. Laimei, pavyko greitai suvaldyti galimą ekologinę katastrofą. Ugniagesiai naudojo 120 litrų dispergento mišinio ir 10 kilogramų sorbento, kad neutralizuotų ir išvalytų apie 300 kvadratinių metrų pločiu pasklidusius degalus. Po švarinimo operacijų šiukšliavežė buvo patraukta, o užteršta kelio danga nuplauta.

Įmonės, atsakingos už šiukšliavežio eksploatavimą, atstovai reagavo operatyviai: į įvykio vietą buvo atvežta speciali talpa, iš kurios buvo išpumpuotas likęs kuro kiekis iš avarijos mašinos bako, taip užkertant kelią tolesniam teršalų išsiliejimui.

„Radviliškio vandenų“ įmonės, kuriai priklauso šis šulinys, vadovas Egidijus Barčkus tvirtino, kad nežinoma, kodėl dangtis neatlaikė svorio. Anot direktoriaus, nors sovietinės gamybos, bet jis turėjo atlaikyti bent 40 tonų svorį. Įmonės veikla, pasak E.Barčkaus, yra apdrausta, todėl jei atliekų išvežimu besirūpinanti įmonė paprašys kompensuoti padarytus nuostolius, “Radviliškio vanduo” taip ir padarys. Šiuo metu šulinys jau sutvarkytas ir nebekelia pavojaus eismo ir kitiems dalyviams.

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia