Neįgalius vaikus vežančiame geltoname autobuse ir darželio direktorė

0
1910
Jolanta Pranevičienė, darželio direktorė, kuri be jokios sąžinės graužaties užėmė vietą neįgaliems vaikams skirtame autobuse.

Radviliškio miesto darželio “Kregždutė” direktorės Jolantos Pranevičienės elgesys šokiravo aplinkinius. Anot į portalą besikreipusios moters, vadovė neleidžia autobuso vairuotojui užsukti į Linkaičių kaime esančio daugiabučio kiemą, tad jos kaimynė privalo per nesaugų A9 kelią pervesti du neįgalius vaikus. Bet liūdniausia, pasak moters, pačią direktorę kone iš kiemo paima tas pats geltonasis autobusas.

J.Pranevičienės vadovaujamame darželyje yra atskira grupė mažamečiams vaikams su specialiais poreikiais. 19 vietų geltonasis autobusas iš viso rajono veža neįgalius vaikus ne tik į “Kregždutės” darželį, bet ir į Dienos užimtumo centrą Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir Sporto paslaugų centre. Tad Šeduvoje gyvenanti įstaigos direktorė nesibodėjo įsirangyti į geltonąjį autobusėlį, kad tik išsivaduotų nuo laikinų nemalonumų. Kaimynai kalba, kad esą jai sugedęs nuosavas automobilis.

Geltonasis autobusas priklauso Gražinos pagrindinei mokyklai. Jos direktorius Laisvūnas Vaičiūnas patvirtino žinantis, kad jo kolegė naudojasi “nemokamu” transportu. Tiesa, šią informaciją vadovas teigė sužinojęs tik penktadienį iš savo sekretorės. Tad kol kas jokių veiksmų nesiėmė, be to, jis nemato nieko blogo dėl tokio darželiui “Kregždutė” vadovaujančios direktorės poelgio. Pati J.Pranevičienė buvo nepasiekiama. Portalo žurnalistams susisiekus su darželio administracija, buvo paprašyta perskambinti, tačiau įstaigos vadovė netikėtai greitai išlėkė į paslaptingą pasitarimą ir į darbą nebesugrįžo – todėl komentarų iš jos nebegavome.

E.Pranevičius, Tarybos narys atsisakė komentuoti žmonos elgesį. Savivaldybės tinklalapio nuotrauka.

Darželinukus ugdančios įstaigos vadovė yra konservatoriaus Eugenijaus Pranevičiaus žmona. E.Pranevičius šiuo metu yra rajono savivaldybės Tarybos narys, o praeityje buvo nuteistas už korupciją. 2015 me­tais dėl kyšininkavimo bu­vęs Radviliškio rajono sa­vi­val­dy­bės ad­mi­nist­ra­ci­jos di­rek­to­rius E.Pranevičius pustrečių metų negalėjo būti paskirtas ar išrinktas į valstybės ar savivaldybės institucijų pareigas. Teismas korumpuotam politikui tada skyrė 4,7 tūkst. eurų baudą. Nenuostabu, kad politikas išgirdęs klausimą apie žmonos pasivažinėjimus neįgaliesiems skirtu autobusu atsisakė bendrauti su žiniasklaida.

 

Papildyta J.Pranevičienės komentaru: “Nematau jokios problemos ar nusikaltimo, jei važiuoju kartu su tuo neįgaliems skirtu autobusu. Aš taip pat švietimo sistemos darbuotojas ir 13 metų naudojau savo nuosavą transportą. Patyriau avariją ir nebeturiu automobilio, todėl paprašiau, kad paimtų ir mane. Be to, į mano darželį atveža mano vaikus, kuriuos palydžiu į grupę. Tad nieko čia blogo, jei pasinaudojau keletą kartų.”

 

PALIKTI KOMENTARĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia